Blog

Channing Tatum Kisses GF Jessie J After Shading Ex Jenna Dewan & She Reacts With 'Happiness'.

Channing Tatum i Jessie J wyglądali, jakby się ze sobą bawili zaraz po tym, jak pozornie zacienił swoją byłą Jennę Dewan!

Zróbcie sobie pokój! Channing Tatum, 39 lat, i jego dziewczyna Jessie J, 31 lat, wyglądali na szczęśliwie zakochanych, gdy uczestniczyli w imprezie Clive'a Davisa w Los Angeles w sobotę, 25 stycznia. Wokalistka "Price Tag" podzieliła się super romantycznym filmem Instagram tej samej nocy, który pokazał jej hunky beau namiętnie całując ją w środku imprezy. "Kiedy wkładasz szepty z zewnątrz, hałas i porównania na MUTE i obracasz głośność TWOJEGO życia do góry nogami," napisała klip. "Kiedy poddajesz się i bez lęku działasz na prawdę, która zawsze była. Kochanie GLOWS i GROWS w inny sposób. Happiness from the inside out.I love you so much baby @channingtatum. Liczy się tylko to, jak ty kochasz mnie, jak ja kocham ciebie i jak się czujemy."

Channing był pod wielkim wrażeniem słów Jessie dla niego i zostawił jej tony emojis serca w sekcji komentarzy. Inni, którzy byli zachwyceni widząc ich uroczą interakcję i przeczytali jej słodkie słowa, w tym piosenkarka Jordin Sparks, 30, i gwiazda Jersey Shore Jenni "JWOWW" Farley, 33. "Wish you all the happiness," napisała matka dwojga dzieci, podczas gdy inni byli nieco bardziej emocjonalni. "KOCHAJCIE TO!!!! Serce mi pęka! Tak się cieszę dla was obojga! @channingtatum thank you for making my friend so happy."

Ich miłosna interakcja przychodzi dzień po tym, jak gwiazda Magicznego Mike'a pozornie zacieniła jego byłą Jennę Dewan, 38 lat. Pewien zwolennik zostawił niegrzeczny komentarz do swojego Instagramu po tym, jak zamieścił na nim zdjęcie Jessie dającej jej dziubek w policzku. "Jenna [Dewan] wygląda lepiej z tobą", napisał zwolennik, do czego nie podchodził lekko.

"Hej Alex, zazwyczaj nie zwracam się w ten sposób. Ale wydajesz się być tak samo dobrym szczęśliwym człowiekiem nienawidzącym bezmyślnych ludzi jak każdy z nich," Channing cofnął się w sekcji komentarzy. Kontynuował: "Dlaczego nie zastanowisz się poważnie nad tym, co robisz [sic]". To jest bolesne i nie chodzi mi o to. Jeśli nie możesz być okropnym, nienawistnym [sic] człowiekiem z mojej strony i wspierać nieskończonej, nietykalnej urody i kobiety, którą jest jess... proszę, uprzejmie zabierz stąd TF. Nikt cię tu nie chce. Zwłaszcza ja."

"I nie ma ciała bardziej olśniewającego i pięknego do patrzenia, ale jeszcze bardziej ludzkiego niż Jess. I tak, w tym mój ex," dodał Channing. Później wyjaśnił swoją wypowiedź mówiąc, że Jenna jest "piękna i niesamowita" sama w sobie.