Blog

Chris Rock Thirsts Over Amber Rose's Bootylicious Video - Zobacz Proof

Amber Rose ostatnio bardziej niż kiedykolwiek popisuje się swoim gorącym ciałem, a Chris Rock zaczyna zwracać na siebie uwagę. Zostawił nawet flirtujący komentarz SUPER na temat jej najnowszego seksownego filmu - sprawdź tutaj!

Chris Rock gra na zwłokę, a on całkowicie zwraca uwagę na Amber Rose! Seksowna modelka zabrała się do Instagramu, aby podzielić się swoim klipem promującym markę FashionNova, a komik zostawił komentarz sugerujący, że jest nią bardzo zainteresowany. W filmiku Amber uklękła na łóżku i potrząsnęła butem, błyskając przy tym ogromnym uśmiechem. "Kiedy ma ponad 6'2 lat, ma duże d*** i dużo pieniędzy", napisała nagranie. Chris odpowiedział bezpośrednio na napis, komentując: "Co z 2 na 3." Chociaż Amber dostaje tysiące komentarzy na temat swojego Instagramu, to orliooki fan zauważył ten konkretny i wziął chwytak do ekranu jako dowód, co można zobaczyć poniżej.

To było ponad dwa lata od Chris złożył wniosek o rozwód z żoną 18 lat, Malaak Compton-Rock, choć split został właśnie sfinalizowany w sierpniu 2016 roku. Najwyraźniej Chris wraca do życia w samotności i jest oczywiście zainteresowany tym, co Amber ma do zaoferowania. Ta 33-latka poświęca ostatnio dużo uwagi swoim seksownym postom Instagram - Meek Mill również publicznie pokazał jej miłość po tym, jak w zeszłym tygodniu opublikowała kontrowersyjny, pełnoformatowy, nagi obrazek, na którym pokazała swoje włosy łonowe. Zdjęcie miał wszyscy mówią na dni, ale każda nienawiść Amber ma gotten nie zatrzymał ją od baring wszystkich.

"Amber jest bardzo dumna ze swojego ciała i uwielbia się nim chwalić" - powiedział niedawno jeden z wtajemniczonych na HollywoodLife.com EXCLUSIVELY. "Uwielbia wciskać ludziom guziki i wywoływać kontrowersje. Nie ma żadnego ukrytego celu. Chce zapewnić alternatywny wizerunek ciała od typowych modelek, które młode dziewczyny są poddawane obserwacji dzień w dzień".

HollywoodLifers, co sądzisz o tym, że Chris komentuje film Amber? Myślisz, że stworzyliby słodką parę?