Blog

Ostatni zaginiony film Paula Walkera: Planowanie adaptacji Nicholasa Sparksa

Paul Walker był znany z roli w serialu akcji "Szybki i wściekły", ale jego umiejętności aktorskie wykraczały daleko poza to - planował nawet zagrać w "Najlepszym ze mnie", adaptacji powieści romansowej Nicholasa Sparksa.

Świat został całkowicie złamany przez tragiczną śmierć Paula Walkera 30 listopada. Autor Nicholas Sparks ujawnił, że on również był zdruzgotany śmiercią - i że planuje współpracę z Pawłem.

Paul Walker's Last Role - A Nicholas Sparks Adaptation

Nicholas zabrał do WhoSay 6 grudnia, aby zamieścić następującą wiadomość dla Paula:

Składam najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie Paula Walkera, wszystkim bliskim i legionowi jego fanów. Z pewnością jestem jednym z tych fanów i byłem podekscytowany możliwością pracy z nim nad The Best of Me. Jego przemijanie to ogromna strata dla wszystkich, którzy szanowali go za jego działalność charytatywną i uwielbiali oglądać go na ekranie.

The Best of Me" to powieść Nicholasa z 2011 roku o dwóch szkolnych kochankach, które łączą się po 20 latach rozłąki. Paul byłby absolutnie świetny w tej roli, a książka faktycznie łączy romans z akcją - coś, co Paul zrobiłby niesamowicie.

Film jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej i ma się ukazać w październiku 2014 roku.

"Fast & Furious 7" ponownie rozpocznie filmowanie

Przed śmiercią Paul był w trakcie kręcenia filmu Fast & Furious 7, który miał przerwę po wypadku, podczas gdy obsada i ekipa zasmuciła się.

4 grudnia Universal wydał następujące oświadczenie:

W tej chwili wszyscy w firmie Universal dokładamy wszelkich starań, aby wspierać najbliższą rodzinę Paula oraz naszą rozszerzoną rodzinę Fast & Furious, składającą się z obsady, załogi i filmowców. W tym momencie czujemy się odpowiedzialni za zamknięcie produkcji w Fast & Furious 7 na pewien okres czasu, tak abyśmy mogli ocenić wszystkie dostępne opcje pozwalające na rozwój franczyzy.

Jednak dwa dni później, reżyser James Wan powiedział TMZ, że produkcja zostanie ponownie uruchomiona i że obsada robi wszystko, co w jej mocy, by ruszyć do przodu.

- Emily Longeretta

Więcej Paul Walker News:

    Paul Walker planował zrezygnować z aktorstwa na rzecz bycia z córką. Vin Diesel odsłania emocjonalną chwilę z mamą Paula Walkera po śmierci Paul Walker's Death: Fani wysyłają modlitwy do jego córki Meadow.