Blog

Savannah Chrisley będzie miała trudny 6-tygodniowy powrót do zdrowia po przerażającym wypadku samochodowym.

Savannah Chrisley jest tak wdzięczna za życie po straszliwym wypadku samochodowym, w którym brała udział 16 stycznia. Ale młoda gwiazda 'Chrisley Knows Best' ma jeszcze przed sobą długi okres rekonwalescencji złamanych kręgów i innych urazów, które doznała w wyniku wypadku.

Savannah Chrisley, 19 lat, może być skłonna otworzyć się na temat strasznego wypadku samochodowego, przez który przeszła 16 stycznia, ale to nie znaczy, że jeszcze z niego wyszła. W rzeczywistości, Savannah ujawniła, że ma 6 długich tygodni, zanim wróci do normy. Aw, nasze serca po prostu łamią się dla młodej Chrisley Knows Best Star, która już tak wiele przeszła!

Savannah i jej ojciec, Todd Chrisley, pojawili się na E! News przez Skype'a 18 stycznia, aby przekazać fanom szczegóły incydentu i uspokoić ich, że radzi sobie dobrze, nawet jeśli minie trochę czasu, zanim zostanie naprawiona. "To całe doświadczenie było dla mnie bardzo przerażające", powiedziała Savannah gospodarzom Jason Kennedy i Catt Sadler. "Włożyła wiele rzeczy w perspektywę i uświadomiła mi rzeczy, na których muszę się skupić", powiedziała królowa piękności. Jaką silną kobietą jest Savannah. Nie możemy uwierzyć, jak dobrze radzi sobie z tą męką.

Savannah prowadziła biały, czterodrzwiowy samochód podczas burzy deszczowej 16 stycznia, kiedy pochyliła się, żeby naprawić dywanik, bo utknął pod pedałem gazu. Ale kiedy spojrzała do tyłu, jej samochód rozbił się prosto w barierkę! Jak bardzo jest to przerażające?

'Chrisley Knows Best' Sezon 4 - Zdjęcia

"Mniej więcej w przyszłym miesiącu wrócę do zdrowia po złamaniu kręgów, które spowodowało drętwienie rąk i palców oraz ból w całej mojej szyi, plecach i ramionach" - napisała Savannah w publikacji Instagram 17 stycznia. "Podczas fizycznej rekonwalescencji zamierzam poświęcić trochę czasu na duchową i psychiczną rekonwalescencję". Chcę być najlepszą z możliwych wersji siebie i tak się stanie. Wszyscy popełniamy błędy... liczy się tylko to, jak się z nich uczymy i rozwijamy." Mamy nadzieję, że Savannah ma rację, jak tylko spadnie deszcz!

HollywoodLifers, życzę Savannah szybkiego powrotu do zdrowia poniżej!