Blog

Mama June pokazuje New Body In Skimpy Swimsuitsu After Dropping 300 Lbs.

Mama June pewnie pokazała swoje cieńsze ciało w seksownym stroju kąpielowym, który nie pozostawił wiele do życzenia na ostatnim odcinku "From Hot to Not", a my nie mogliśmy odwrócić wzroku. Spójrzcie na to niesamowite spojrzenie tutaj!

Mama czerwca, 38 lat, pokazała swoją niesamowitą utratę wagi w odcinku "From Hot to Not" z 29 czerwca, kiedy pozowała w skąpych bikini magenta z wycięciem, które ujawniło jakiś poważny niedopałek do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Poza kostiumem kąpielowym, pozowała w różnych innych seksownych kawałkach bielizny i to wszystko miało na celu zachęcenie jej chłopaka Geno. Od wzoru w paski zebry do jasnopurpurowego przezroczystego kawałka, June z pewnością wyglądała tak, jakby bawiła się w seksownym stroju. Uwodzicielski wyraz twarzy nadawała zdjęciom, a także puściła wodze fantazji z uśmiechem i śmiechem u innych.

Po stracie 300 funtów, możemy zrozumieć, dlaczego gwiazda rzeczywistości chciałaby pokazać swoje nowe, gorące ciało! Wydaje się być bardziej pewna siebie niż kiedykolwiek, a Geno nie ma problemu z tym, by pomóc swojej dziewczynie wyglądać jej najlepiej. Jak ona przygotowywała się do sesji zdjęciowej, on nawet pomagał w przycinaniu jej od pasa w dół po zauważeniu, że potrzebowała trochę sanitarnego golenia w jej prywatnym obszarze! Teraz to jest poświęcenie! June usiadła z powrotem w wygodnym fotelu, gdy Geno przycinał ją od pasa w dół.

Oprócz pokazania jej gadżety w odcinku, June później zabrał Geno do hotelu na jakiś prywatny czas w apartamencie dla nowożeńców, po zaplanowaniu propozycji i rozmowie z nim o ślubie. Wahania Geno udowadnia, że nie jest pewien, co zrobić, aby myśleć o całym pomyśle, aby ponownie się zaczepić. Nieważne, co się stanie z tymi dwoma, wiemy, że jedno jest pewne: June czuje się lepiej, niż kiedykolwiek czuła! Po latach zmagań z nadwagą, tak się cieszymy, że widzimy ją zdrowszą i w lepszym nastroju do siebie!

Ciekawie będzie zobaczyć, co się dzieje z Mamą June i życiem miłosnym Geno! Na pewno będziemy obserwować, jak trwa sezon!