Blog

Kim Kardashian & The Kids spend New Year's Skiing in Wyoming - Zobacz zdjęcia

Ruszajmy na zbocza! Kim Kardashian i słynny pokaz swoich umiejętności narciarskich na ośnieżonych stokach Wyoming.

Rodzina, która skacze razem, trzyma się razem! Kim Kardashian, 39 lat, zabrał do Instagram, aby podzielić się serią ośnieżonych klipów 31 grudnia. Ona i jej rodzina wybrali się na stoki w Wyoming, aby spędzić razem trochę czasu przed sylwestrem. Kim wyglądała na gotową do zdobycia ośnieżonych szczytów w swoim jasnoszarym i białym sprzęcie narciarskim oraz googlach narciarskich z tęczowymi soczewkami.

W międzyczasie córka Kim, lat 6, promieniała, podczas gdy ona sama była zapakowana w swój obrzmiały, czarny sprzęt narciarski. Reszta historii Insta zawierała więcej ujęć zapierających dech w piersiach widoków w górzystym stanie i północy cieszącej się tym chłodnym, górskim wiatrem! Dziewczyny z LA pojawiają się w swoim żywiole i wyglądają jakby cieszyły się dobrą zabawą matki i córki. Chociaż Kim zostawiła te zdjęcia bez podpisów, te słodkie i śnieżne zdjęcia naprawdę mówią same za siebie.

Dobra przerwa od słońca i surfowania w LA może być idealną rzeczą Kim i krew - zobacz, co zrobiliśmy tam - trzeba po ich ostatnim dramatem online. 30 grudnia, doktorski obraz okrążał Internet, sprawiając wrażenie, że Kim dał koszulę, którą miał na sobie były prezydent John F. Kennedy, kiedy został zamordowany w 1963 roku, jako prezent dla północy. To nieporozumienie pojawiło się po tym, jak fałszywe zdjęcie zakrwawionej koszuli okazało się być częścią jej Instagram Story, jako część jej świątecznego prezentu dla córki. Zdjęcie to trafiło do artykułu prasowego o świątecznych prezentach Kim, w którym pytano: "Co North West zrobi z zakrwawioną koszulą JFK?". Odpowiedź brzmi: nic, co Kim zrobiła bardzo żywą.

"Wow, to jest oczywiście fałszywe! @Refinery29 Nie dostałem koszulki JFK'a. To chory żart, który ktoś napisał na Twitterze jako fałszywą historię, której nigdy nie zamieściłem." Kim napisała na Twitterze 30 grudnia.

The Keeping Up with the Kardashians star odpowiedział dziennikarzowi Buzzfeed, który podzielił się screengrabem z oryginalnej historii, która od tego czasu została zredagowana z następującym zastrzeżeniem: "Ta historia została zaktualizowana z wersji oryginalnej. Wcześniej zawierała ona sfałszowany obraz z Instagramu, który został usunięty."