Blog

Cara Delevingne goli głowę i pozy jak Gollum w nowym filmie

Cara Delevingne zamieściła kilka szokujących materiałów filmowych z jej "pojedynczych" dni. Widziałeś, jak schodziła z pasa startowego Fendi i grała w "Samobójczej Drużynie", ale czy kiedykolwiek widziałeś ją jako Sméagol? Założę się, że nie.

Modna modelka i aktorka Cara Delevingne, 26 lat, dodała jeszcze jeden talent do swojego imponującego życiorysu: wcielenie się w postać Golluma. 29 listopada Valerian i gwiazda "Miasta Tysiąca Planet" zamieścili jej ogoloną głowę (ok. 2017) i wykorzystali jej nową fryzurę. Rozebrała się do swojego urodzinowego garnituru i wciągnęła najbardziej kultową linię postaci Władcy Pierścienia, "Mój skarb". Gdyby Frodo Baggins tam był, na pewno przekazałby pierścień Carze! Ale jej film, który możecie obejrzeć poniżej, był nie tylko szokujący z powodu jej nagości i referencji LOTR. Jej podpis mógł nawiązywać do tego, że jest teraz oficjalnie w związku!

"#TBT ciągle nie rozumiem, dlaczego byłam samotna," Cara podpisała klip. Niejasne jest, czy to jest potwierdzenie, że jest teraz wzięta, bo "była" samotna. Tak, ona i Ashley Benson, 28 lat, zostały sfotografowane jako całujące się publicznie na lotnisku Heathrow w Londynie 14 sierpnia. Ale nie usłyszeliśmy jeszcze, aby Cara ogłosiła, że Ashley jest jej S.O.! Tymczasem gwiazda Pretty Little Liars wydawała się potwierdzać jej i Cara romans z flirtującym Instagramem komentarzem na 10 września. Pod seksownym portretem Cary, Ashley skomentowała "Mine"! A osoba mająca dostęp do informacji poufnych dodała do dowodów, że ci dwaj są rzeczywiście przedmiotem, tak jak sugerują ich publiczne obserwacje.

"Cara i Ashley są teraz bliżej i bardziej zakochani niż kiedykolwiek," źródło bliskie Ashley EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife 6 listopada. "Chociaż są jeszcze trochę w fazie miesiąca miodowego, osiągnęli głębszy poziom komfortu ze sobą i są więcej niż kochankami. Naprawdę są najlepszymi przyjaciółmi." Ostatnio widziano ich jak toutowali pasujące złote obrączki na palcach weselnych podczas wieczoru w Londynie 21 listopada, według Daily Mail.

Jeśli chodzi o powód ogolenia głowy Cari, została ona dramatycznie przerobiona na swoją rolę w filmie Life In A Year z 2018 roku, w którym jej postać walczy z rakiem. Włosy lub ich brak, Cara nadal wygląda bajecznie - tak, nawet jako Sméagol.