Blog

Justin Bieber's Sexy Ex daje mu emocjonalne rady po aresztowaniu.

Były Justin, piosenkarka pop Jasmine Villegas, staje w jego obronie po ostatnich kłopotach prawnych, i dając Biebs kilka bardzo potrzebnych porad życiowych, źródło mówi HollywoodLife.com EXCLUSIVELY.

Była Jasmine Villegas Justina Biebera ma kilka słów mądrości dla 19-letniego złego chłopca. Zachęca Justina, aby po prostu "żył swoim życiem" i przymykał uszy na wszystkie badania mediów, HollywoodLife.com relacjonuje WYŁĄCZNIE.

Była dziewczyna Justina Biebera - Jasmine Villegas's Advice to Singer After Arrest

Dogoniliśmy Jasmine, 20 lat, na premierze Akademii Wampirów 4 lutego na Regal 14 w L.A. Live w centrum Los Angeles. Zapytaliśmy piosenkarkę, która umawiała się z Justinem po tym, jak zagrała miłosne zainteresowanie jego teledyskiem "Baby", czy ma jakieś rady dla Biebsa po tym, jak szczotkował się z prawem.

"Po prostu żyj życiem! Nie słuchajcie mediów, które będą potrafiły przekręcać rzeczy. Tylko oni znają prawdę o tym co robią", mówi Jasmine EXCLUSIVELY HollywoodLife.com. Czy ty słuchasz, Justin? Mamy nadzieję, że weźmiesz pod uwagę słowa mądrości Jasmine! Zgadzamy się, że Biebs nie powinien koniecznie słuchać całej negatywnej prasy na swój temat, ale uważamy, że powinien słuchać tych, którzy są mu najbliżsi - w tym Jasmine.

Justin Bieber oskarżony o sikanie do celi więziennej.

Jak wcześniej informował HollywoodLife.com, Justin został przyłapany na sikaniu z kamery w swojej celi więziennej w Miami po jego szokującym aresztowaniu za jazdę pod wpływem alkoholu w dniu 23 stycznia.

Teraz prawnicy Justina szaleją, namawiając policję Miami, by nie upubliczniała nagrania, bo to mogłoby zaszkodzić jego sprawie i ujawnić jego "małego Biebera".

"Justin jest widziany kilka razy, potykając się, gdy robił testy", źródło, które badało film, powiedziało TMZ. "Jakby miał problem z równowagą..." [film] pokazuje również, że Justin robił swoje różne testy i w końcu się odlał."

Więc HollywoodLifers, czy uważasz, że Justin powinien skorzystać z rad Jasmine? Daj nam znać.

- Eric Ray

Więcej Justin Bieber News:

    Justin Bieber: Truth Behind Shocking Pic Of Him Kissing Another Man. Justin Bieber sika w celi więziennej po aresztowaniu za jazdę pod wpływem alkoholu - Gliny mają video Justin Bieber: Nowy powód, dla którego można mu nakazać opuszczenie Stanów Zjednoczonych.