Blog

Brielle Biermann, lat 22, Pokazuje prosto brunatne włosy i małe usta Na nowym zdjęciu: "Jestem zupełnie inna".

W sumie 180! Brielle Biermann z dumą zaprezentowała swój nowy wygląd swoim fanom i naśladowcom w nowym wpisie na Instagram, gdzie pokazała swoje mniejsze usta i brunetkę 'do!

Brielle Biermann jest zupełnie nową kobietą. Wspaniała gwiazda Don't Be Tardy, 22 lata, wzięła na Instagram 30 stycznia, aby podkreślić jej zupełnie nowy wygląd dla swoich fanów. Brielle ma oszałamiające, długie włosy brunetki oraz mniejsze usta, które od pewnego czasu dokumentuje! Samotna bohaterka zaprezentowała również naturalne piękno Brielle, ponieważ nosiła minimalny makijaż. "Brunetka Brielle jest zupełnie inna niż Blondynka Brielle," napisała gwiazdka. I to prawda, fani mają okazję zobaczyć zupełnie nową Brielle, odkąd zaczęła bardziej intrygować się jej naturalnym pięknem!

Jak dotąd, w roku 2020 Brielle była najbardziej autentyczną sobą. A to oznacza duże zmiany w jej pułku piękności. 5 stycznia Brielle po raz kolejny zabrała się do swojego Instagramu, by po rozpoczęciu zabiegu usuwania wypełniaczy odsłonić pierwsze pstryknięcie rozpuszczonych ust. Różnica była naprawdę dość wyraźna. W przeciwieństwie do błyszczących ust Brielle zazwyczaj sportowych, zdecydowała się na coś miękkiego i naturalnego i jej usta naprawdę wyglądał niesamowity w ich mniejszym rozmiarze! Przed bardziej wyrafinowanym pstryknięciem, Brielle podzieliła się pooperacyjnym obrazem ust, na którym napisała zdjęcie Jana 4, "Rozpuściła wczoraj moje usta... wkrótce znów będą wyglądać jak 18-letnie Brie", napisała zdjęcie, które pokazało jej pozowanie w samochodzie. "Nowy rok 2020 to nowy ja! Czarny i niebieski przez kilka dni."

Od tego czasu, Brielle pokazała swoim fanom jak dumna i pewna siebie jest ze swojego wyglądu. 24 stycznia gwiazda reality podzieliła się swoim wizerunkiem w słodkiej czerwonej czapce, z makijażem zrobionym do perfekcji. Czerwone światło akcentujące uderzyło w Brielle, aby wydobyć jej najlepsze cechy, a ona wyglądała fajnie, spokojnie i kolekcjonowała! Jasne jest, że Brielle kwitnie w nowym roku i na początku nowej dekady!

Bardzo nam się spodobało, że Brielle zaadoptowała to nowe zaufanie i objęła swoim nietkniętym, niefiltrowanym wyglądem. Naprawdę nigdy nie wyglądała lepiej z jej naturalnymi ustami i nową fryzurą, a fani kochają ją tak samo! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Brielle umieści na następnej stronie, ponieważ nadal dokumentuje swoją podróż.