Blog

Barack Obama Reveals Malia, 15 lat, Ostatnio uczestniczył w pierwszym balu maturalnym.

Barack Obama właśnie ujawnił, że jego najstarsza córka, Malia, 13 lat, miała swój pierwszy bal! Dumny ojciec powiedział 'Live! z Kelly & Michael', że widząc swoją małą dziewczynkę w obcasach po raz pierwszy był 'jarring'. Aw!

Malia Obama, 15 lat, dorasta na oczach Ameryki. Jej ojciec, prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, 52 lata, właśnie podzielił się, że jego mała dziewczynka uczęszczała w tym roku na jej pierwszy bal maturalny. Czy Malia miała przystojną randkę? Kliknij w środku, aby dowiedzieć się więcej o wyjątkowej nocy pierwszej córki!

Barack Obama: Malia właśnie miała swój pierwszy bal

Jakie to słodkie! Podczas swojego pierwszego w historii wywiadu na żywo z Kelly i Michaelem, prezydent Obama wydał szokujące ogłoszenie: Malia poszła na bal! Mimo że Barack był bardzo skryty co do wyjątkowej nocy swojej córki, wyznał, jak trudno było mu zobaczyć swoją córeczkę przebraną po raz pierwszy za małą damę.

"Malia miała swój pierwszy bal maturalny", powiedział prezydent podczas wywiadu 30 maja. Ale szybko się zatrzymał, zanim podzielił się zbyt dużą informacją, żartując: "Uważam, że to wszystko jest tajne."

"Myślę, że można powiedzieć, że pierwszy raz widzieć córeczkę na obcasach to trochę... jarring. Jest piękna." Aww! Podczas gdy bycie prezydentem musi być trudne, bycie ojcem musi być jeszcze trudniejsze. Jednakże, jesteśmy pewni, że Barack jest więcej niż dumny ze swojej małej dziewczynki, i jej siostry, Sashy, która będzie 13 czerwca 10.

Jeżeli są takie jak ich mama, Michelle Obama, 50 lat, będą niesamowicie silnymi kobietami!

Opowiedz nam o tym, HollywoodLifers! Jesteś podekscytowany pierwszym balem Malii? Myślisz, że to słodkie, że Barack trzymał jej specjalną noc w tajemnicy? Opowiedz nam o swoich przemyśleniach poniżej!

- Lauren CoxFollow @Iaurencox

Więcej Barack Obama News:

    Prezydent Obama Blasts "Ignorant" Donald Sterling na konferencji prasowej - WATCH Pierwsza Lady Michelle Obama: "Barack & I Love to Embarrass Sasha & Malia". Barack Obama Aby dopasować tatuaże z córkami