Blog

Epickie plany 20 urodzinowe Kylie Jenner ujawnione - Romantyczna podróż z BF Travisem Scottem?

Kylie Jenner jest znana z tego, że co roku wyjeżdża na swoje urodziny na wszystkie tropikalne wypady, więc czy planuje romantyczne wakacje z chłopakiem Travisem Scottem? Mamy szczegóły dotyczące tego, dokąd zmierza. 10 sierpnia!

Zawsze możemy liczyć na wiele niesamowitych zdjęć bikini Kylie Jenner w połowie sierpnia, ponieważ uwielbia wyjeżdżać na słoneczne wakacje na plażę, aby co roku świętować swoje urodziny. Więc kiedy skończy 20 lat 10 sierpnia, zobaczymy ją w jasnym i słonecznym... Calabasas! "Zazwyczaj co roku wyjeżdżam na wycieczkę i lubię robić coś specjalnego i dużego. W tym roku po prostu czuję rodzinne wibracje." Kylie powiedziała E! News. "Chcę być przy rodzinie i przyjaciołach i zrobić coś słodkiego." Mieliśmy nadzieję na powtórkę z 2016 roku, kiedy pojechała do Turków i Caicos razem z siostrą Kendall, 21 lat, i kumplami Hailey Baldwin, 20 lat i Bella Hadid, 20 lat. Wszystkie te panie zadbały o to, aby pokazać swoje seksowne zdjęcia w strojach kąpielowych w całym Instagram i Snapchat podczas podróży, więc niestety w tym roku nie będziemy na nie czekać.

Jej najlepszy przyjaciel Jordyn Woods, 19 lat, pomógł jej zaplanować zeszłoroczny cudowny wyjazd, który obejmował posiadłość przy plaży za 50 milionów dolarów, obejmującą trzy ogromne wille, które zostały skomponowane przez Airbnb. E!'s Erin Lim nacisnęła na koleżankę, gdyby miała jakieś sekretne plany w 2017 roku, powiedziała: "W tym roku po prostu się schładzam". Womp womp. Więc jeśli ma wycieczkę w rękawie zorganizowaną dla Kylizzle, trzyma ją blisko kamizelki. Może ona i 25-letni chłopak gwiazdy reality, Travis Scott, mają coś specjalnego! Zobaczcie zdjęcia z obchodów 19-tych urodzin Kylie.

Co do tego, co chce urodzinowa dziewczyna, to zaskakująco proste. "Uchwyt na biżuterię. Potrzebuję czegoś do noszenia mojej biżuterii w. Poza tym, że ja naprawdę niczego nie chcę. Nie obchodzi mnie to", powiedziała w praktycznym tonie. Mógłby też świętować życie innych, kiedy nadejdzie jej wielki dzień. "Robię specjalne rzeczy charytatywne w dniu moich urodzin i lubię rzeczy sentymentalne, ponieważ rzeczy materialistyczne, jeśli czegoś chcę, to zazwyczaj sam to dostanę. Nie lubię, gdy ludzie kupują dla mnie rzeczy." Whoa, to na pewno sprawi, że trudno będzie zrobić zakupy dla urodzinowej dziewczynki!

HollywoodLifers, jesteś zaskoczony, że Kylie chce mieć tak niskie urodziny w tym roku?