Blog

Cher wystąpi na "dzisiejszym" pokazie po raz pierwszy we wrześniu

Cher mogła początkowo pożegnać się z występem w 2005 roku, ale legendarna piosenkarka wróciła! W nowym wywiadzie na temat koncertu "Today" 1 lipca, piosenkarka otworzyła się na temat orzeczenia DOMA, jej syna i specjalnego występu po raz pierwszy.

Ku naszej uciesze, Cher nie pożegnała się jeszcze z występem. Na dzisiejszym koncercie, 1 lipca, piosenkarka i zdobywca Oscara mówili o ekscytującym występie, do którego może potrzebować "noszy"! Powiedzcie co?

Cher To Perform On 'Today' Show For First Time

W wywiadzie dla "Today's Savannah Guthrie" Cher (w niesamowitej piżamie leoparda) ujawniła, że mimo zakończenia Farewell Tour w 2005 roku, nie jest to koniec jej kariery koncertowej. Wokalistka powróciła w telewizji po raz pierwszy od dekady w finale The Voice, który nazwała "przerażającym" - i na tym nie poprzestaje.

Teraz Cher wyrusza w kolejną podróż w swojej muzycznej karierze z nową trasą koncertową zatytułowaną Never Can Say Goodbye.

Savannah również dokuczała, "Wstajesz bardzo wcześnie we wrześniu...", a Cher zdradziła, że wystąpi na żywo na koncercie Today po raz pierwszy 23 września, zaledwie dzień przed wydaniem jej nadchodzącego albumu Closer to the Truth. Po zapytaniu wokalistki o to, co może zapewnić dzisiejszy koncert, Cher żartobliwie powiedziała "Nosze?". Miejmy nadzieję, że nie, Cher!

Cher On DOMA Ruling & Daughter's Transition

Cher ujawniła również swoją radość z powodu orzeczenia Sądu Najwyższego z 26 czerwca, które uderzyło w znaczący przepis ustawy o obronie małżeństwa, który teraz pozwoli parom tej samej płci na zawarcie małżeństwa.

Myślałem, że to było niesamowite. To znaczy, to nigdy nie powinno było być prawem. To nigdy nie powinno było być nic. To nie powinna była być myśl.

Legendarna gwiazda popu otworzyła się o transgenderycznej przemianie córki i o tym, że nadal ma pewne trudności z zaimkami.

To było naprawdę trudne, bo przez 40 lat ciężko jest mieć tę małą dziewczynkę, a potem nagle się do tego przyzwyczajasz. Moje zaimki, ja po prostu tak często z nimi gadam. Ale Chaz, wiesz, daje mi trochę luzu, jestem stara.

Nawet po prawie pięciu dekadach w przemyśle muzycznym, ta legenda śpiewu nie zwalnia tempa! Nie możemy się doczekać jej nadchodzącej trasy koncertowej!

Więc HollywoodLifers, co sądzisz o szczerym wywiadzie z Cher Today show? Daj nam znać, co o tym myślisz!