Blog

French Montana Cozies Up to Model Anel Peralta Luciano 2 miesiące po straszliwej hospitalizacji

Sprawy rozgrzewają się w Miami dla francuskiego Montany, który został zauważony coraz przytulny z pięknym modelu Anel Peralta Luciano. Nie wstydzili się zaangażować w jakiś PDA na lotnisku.

Minęły dwa miesiące odkąd Francuz Montana został popędzony do szpitala z problemami sercowymi, i wygląda na to, że jego serce nie jest już złamane. Niezapomniany" raper, 35 lat, został zauważony dzieląc się intymnym PDA z modelem Anel Peralta Luciano, 32 lata, jak przechodzili przez lotnisko w Miami z ogromnymi uśmiechami na twarzy. Niejasne jest, czy Francuzi i Anel są oficjalną postacią, ale Francuzi nie mieli skrupułów, by ściskać jej tyłek, gdy opuszczali terminal. Anel, który niedawno wystąpił w teledysku "She Miss Me" Gucci Mane'a, owinął jej ramię wokół francuskiej talii, podczas gdy on umieścił ramię ochronne wokół jej ramion.

Wyglądała olśniewająco w obcisłych, szarych legginsach, czarnym kapturze i trampkach, a przy tym miała przy sobie torebkę Louis Vuitton. Francuz nosił krzykliwą koszulę z nadrukiem Versace z lamparcim nadrukiem, a także czerwone i lampartowe kopnięcia. Jeśli chodzą na randki, to nie jest jasne, kiedy związek się zaczął. Jednak Anel opublikował w Instagramie o "spotykaniu się z gangstą, który ma miękką stronę" 26 listopada - zaledwie pięć dni po tym jak Francuzi zostali hospitalizowani z powodu "podwyższonego tętna". Podczas "nieoczekiwanej wizyty" od gliniarzy za "możliwy rabunek" w jego domu w Los Angeles, oficerowie zauważyli, że francuski działał dziwnie.

Raptownik "Pismo na ścianie" został przewieziony do szpitala w San Fernando Valley, gdzie według TMZ cierpiał na podwyższone tętno, intensywne mdłości i "silne" bóle brzucha. Francuzi byli "obudzeni i czujni" w szpitalu, a kilka dni później zostali wypuszczeni po pewnym odpoczynku i regeneracji. Co do tego, co mogło spowodować ten nagły wypadek, lekarze podejrzewają, że mogło to być spowodowane "narażeniem na skażoną żywność" podczas jego ostatniej międzynarodowej podróży.

Ostatnią Francuzką związaną z nim była Kourtney Kardashian, siostra jego byłej dziewczyny, Khloe Kardashian, we wrześniu 2019 roku. Oboje twierdzili, że są tylko przyjaciółmi.