Blog

Channing Tatum Seemingly Shades Ex Jenna Dewan: Jessie J jest "Bardziej olśniewająca i piękna, by na nią patrzeć".

Śmiałym posunięciem Channing Tatum oświadczył, że nie lubi patrzeć na nikogo bardziej niż na Jessie J - także na swoją 'byłą'. To prawda, Channing i Jessie wrócili do siebie.

DATA UPDATE (1/24/20, 22:24 ET): Channing Tatum upiera się, że nie miał na myśli żadnego cienia wobec swojej byłej żony, Jenny Dewan, mimo że napisał na Instagramie: "I nie ma ciała bardziej olśniewającego i pięknego do patrzenia, ale jeszcze bardziej jako człowiek niż [Jessie J]. I tak, w tym moja była."

Wkrótce po napisaniu zaskakującej deklaracji 24 stycznia uzupełnił ją innym komentarzem zawierającym komplementy dla swojej byłej: "I tylko po to, by być super jasnym dla innych ludzi, którzy uwielbiają odwracać się s-t. Jenna jest piękna i niesamowita sama w sobie. Ale nie i chodzi mi o to, że nikt nie jest piękniejszy i lepszy niż ktokolwiek inny. Piękna nie jest wymierna. Jest w oku obserwatora. Więc podczas gdy wy wszyscy nieskończenie piękni ludzie wylewacie te słowa i próbujecie znaleźć s-t, aby zacząć s-t dowcip. I'm gonna be enjoying my MF night with my lovgeous lady and przytulić się w jej pięknym sercu ♥ bye."

ORYGINAŁ: Channing Tatum, 39 lat, jakoś udało mu się zarówno zaciemnić jednego ex, jak i potwierdzić, że wrócił z innym w jednym z Instagramowych postów. Magiczna gwiazda Mike'a podzieliła się zdjęciem piosenkarki Jessie J, 31, dała mu dziobaka w policzek w dniu 24 stycznia - było to oficjalnym potwierdzeniem, że rzeczywiście wrócili do siebie, po tym jak raport powiedział, że rozpadli się w połowie grudnia 2019. Jeden z fanów nie wysyłał rzekomego spotkania, chcąc zamiast tego zobaczyć Channinga z byłą żoną. "Jenna [Dewan] wygląda z tobą lepiej", napisał zwolennik, oświadczenie, z którym Channing (nie tak grzecznie) nie zgodził się.

"Hej Alex, zazwyczaj nie zwracam się do niej w ten sposób. Ale wydajesz się być tak samo dobrym człowiekiem szczęśliwym, nienawidzącym bezmyślnych ludzi, jak każdy z nich" - powiedział Channing w sekcji komentarzy. Kontynuował, "dlaczego nie zastanowisz się poważnie nad tym, co robi twój [sic]. To jest bolesne i nie chodzi mi o to. Jeśli nie możesz być okropnym, nienawistnym [sic] człowiekiem z mojej strony i wspierać nieskończonej, nietykalnej urody i kobiety, którą jest jess... proszę, uprzejmie zabierz stąd TF. Nikt cię tu nie chce. Zwłaszcza ja."

Jak dotąd, standardowy klaps na niepożądany komentarz, prawda? Ale najbardziej szokujące komentarze pojawiły się po wykładzie. "I nie ma ciała bardziej olśniewającego i pięknego do patrzenia, ale nawet bardziej ludzkiego niż Jess. I yeah, w tym mój ex," dodał Channing. Tak, on naprawdę tylko napisał, I tak, wliczając w to moją byłą. Ale Channing włączył zasilanie. "Przykro mi z powodu twojej opinii," kontynuował. "Ale to, co powiedziałem, to fakty. Tylko fakty. Okej, uważaj na swoje działania, to jest to, co tworzysz dla siebie." Tego samego dnia strzelił z powrotem do fana, Channing pozował do zdjęć Jessie's side na czerwonym dywanie MusiCares Person of the Year 2020.

Jenna jest nie tylko "ex" Channing'a, ale i matką jego sześcioletniej córki, Evelyn. Rodzice wstrząsnęli światem wiadomością o ich rozłamie w kwietniu 2018 roku, kończącym dziewięć lat małżeństwa. Wkrótce po ogłoszeniu wielkiej decyzji, Channing i Jessie poszli publicznie ze swoim romansem w październiku tego roku.

Choć związek ten wydawał się również zbliżać się do końca 2019 roku, dowiedzieliśmy się, że Channing i Jessie nadal spędzają razem czas, jak podaje źródło. "Jessie wróciła do LA na kilka tygodni, więc to ma sens, że spędzają ze sobą czas", poinformowało źródło EXCLUSIVELY HollywoodLife w styczniu. "Naprawdę troszczą się o siebie nawzajem i mają głęboki związek. To nigdy nie umarło."

"Problemem był długi dystans. Jessie starała się przyjechać do L.A. i organicznie znowu zaczęli się spotykać", wyjaśniła nasza rozmówczyni. "Jest bardzo szczęśliwa, ale na razie zabierają ją ze sobą i po prostu cieszą się chwilą, zamiast zawieszać się na etykietach lub w przyszłości." Cóż, wygląda na to, że tym kochankom udało się pokonać te trudności!