Blog

Houston Texans Star JJ Watt zaangażowany w piłkarską gwiazdę miłości Kealia Ohai: "Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie".

Gwiazda Houston Texans, JJ Watt, jest oficjalnie wyłączona z rynku. Twardy zawodnik zadał pytanie swojej pro-piłkarskiej gwieździe GF Kealia Ohai, a ona powiedziała "tak"!

Królewska para w Houston, jeśli chodzi o lekkoatletykę, będzie mężem i żoną! Gwiazda obrony Houston Texans JJ Watt, 29 lat, zaproponował swojej dziewczynie Kealii Ohai - kapitanowi Houston Dash- i szczęśliwie się zgodziła. JJ rzucił wiadomość 26 maja za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych z wiadomością: "Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie". #SheSaidYes," wraz ze zdjęciami tego, co może być najbardziej romantycznym miejscem propozycji w historii. JJ zabrał Kealię do wspaniałej drewnianej wychodni w jasnoniebieskim oceanie otoczonym skałami, a on padł na jedno kolano i zadał pytanie.

Potem przyszedł czas na świętowanie, gdyż podzielił się kilkoma zdjęciami świeżo poślubionej pary całującej się z jasnopomarańczowym zachodem słońca w tle. Na jednym z nich Kealia, 27 lat, wygląda tak malutko, że siedzi na kolanach olbrzymiego JJ'a (ma 6'5 i waży 289 funtów), a oni całują się w okularach z różą na stole obok. Słońce uderza za nimi w ocean, dokładnie w momencie pocałunku. JJ poważnie zaplanował to zaręczyny doskonale, gdyż tropikalna sceneria wraz z współpracą Matki Natury uczyniła ten moment niezapomnianym.

Para zaczęła chodzić na randki w 2016 roku, chociaż trzymali to w tajemnicy przez prawie rok. Zostali przedstawieni przez byłego teksańskiego kolegę z drużyny JJ'a Briana Cushinga, który jest żonaty ze starszą siostrą Kealii, Megan. Sprawy potoczyły się doskonale, ponieważ obaj są profesjonalnymi sportowcami, którzy są ukochani w Houston. JJ gra dla Teksańczyków od 2011 roku, a Kealia jest kapitanem Dash'a od 2014 roku. Para w końcu ujawniła swój związek światu w styczniu 2017 roku, kiedy JJ zamieścił zdjęcia z wakacji w Meksyku w swoim Instagramie.

JJ był wcześniej związany z inną zawodniczką, Tenisistką pro Caroline Wozniacki w 2015 roku. Uczestniczyli w finałowym meczu czterech koszykówek wyglądając tak bardzo jak para, ale później zestrzelił plotki randkowe. Rok później piłkarski hunk poznał Kealię. Caroline dobrze się jednak spisała, bo w 2018 roku zaręczyła się z byłą gwiazdą San Antonio Spurs Davidem Lee.