Blog

Rihanna pozuje w "Niegrzecznym-nie-nickim" Pic For Fenty Line: Zobacz zdjęcie

Zapomnij o Świętym Mikołaju. Santa RiRi jest tutaj! Rihanna postanowiła rozpocząć sezon wakacyjny, podnosząc temperaturę o kilkaset stopni gorącym, seksownym wyborem swojego zabójczego ciała!

"Santa RiRi dostał prezenty dla NAUGHTY-nie-NICE!" konto @SavagexFenty Instagram udostępnione 22 listopada, umieszczając zdjęcie Rihanny, 30 lat, nosząc parę bielizny marki "NAUGHTY"... i niewiele więcej. Własne konto RiRi Instagram zamieścił podobne zdjęcie, jak ona flunted jej niesamowite tyłu podczas pozowania topless. Pewnie, miała na sobie pończochy, obcasy i kilka aksamitnych rękawiczek, ale ...nie było wiele innego do jej szafy. Cóż, z takim ciałem, czy naprawdę potrzebujesz ubrania?

"Dostajemy NAUGHTY-nie-NICE w tym sezonie! @savagexfenty właśnie upuściła The Ultimate Gift Guide, aby pomóc ci w zakupie prezentów dla wszystkich w twoim życiu !!! Hit up SavageX.com aby uzyskać 50% zniżki na ograniczony czas!" napisała ujęcie, jak gdyby nikogo nie rozpraszało palenie gorącego obrazu. Fani na pewno byli zachwyceni tym, co mówią. "Wyglądający jak super złoczyńca, który chciałby zabrać dusze..." "Babyyyyyyyyyyyyyy" "Dam girl", ❤️, "Babyyyyyyyy".

Zapomnij o "Czarnym Piątku", bo Rihanna mogła wymyślić "Czerwony Czwartek" z tym jej dzikim zdjęciem. To małe ogłoszenie przychodzi po tym, jak rzuciła trochę cienia na swojego konkurenta w bieliźnie, Victoria's Secret. Pokaz mody VS 2018 wzbudził kontrowersje, kiedy dyrektor kreatywny i główny marketingowiec linii, Ed Razek, 70 lat, powiedział, że Victoria's Secret nie użyje kobiet trans jako modelek, ponieważ "pokaz jest fantazją". Rzucił też trochę cienia na Rihannę i Fenty'ego w ich pokazie, co nie bardzo pomogło w jego przypadku. Zrzut ekranu z jego komentarzami został przekazany online (z komentarzem modelki Louise O'Reilly mówiącym "Dzięki Bogu [Rihanna] przyniosła nam @SavageXFenty w tym roku z prawdziwą uwagą i miłością do różnorodności w jej brandingu") i Rihannie podobał się ten komentarz. Odcień!

Podczas gdy obraz Rihanny "NAUGHTY-NOT-NICE" mógł zwrócić uwagę na jej nową bieliznę, mógł również dać jej eks-żony coś, za co mogłaby być wdzięczna. Rihanna wie, że jej dawni kochankowie - Chris Brown, Drake i inni - podkradają się do jej kont w mediach społecznościowych, a źródło EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife.com, że "dostaje trochę podekscytowany" wiedząc, że "prawdopodobnie nadal się włączyć przez jej seksowne zdjęcia bielizny". Drażnić się z byłymi chłopakami, Rihanna? To niegrzeczne, naprawdę.