Blog

Kim Zolciak Biermann, lat 41, Pokazuje swoje ogromne usta i fanów myśli, że wygląda "inaczej".

Kim Zolciak-Biermann odwiedziła Instagram 25 stycznia, aby pokazać swoje zdjęcia z dużym dudkiem podczas sesji zdjęciowej dla swojej linii Kosmetyków KAB, a fani nie mogli nie zauważyć, jak różnie w nich wyglądała.

Kim Zolciak-Biermann, 41 lat, podzieliła się różnymi pięknymi spojrzeniami na nowych zdjęciach, które zamieściła na stronie Instagram 25 stycznia, a jej fani na pewno zwrócili na to uwagę! Była członkini ekipy Real Housewives z Atlanty była zajęta pozowaniem do zdjęć na sesji zdjęciowej dla swojej linii kosmetyków KAB Cosmetics, kiedy to zamieściła przyciągające wzrok selfies, które pokazały jej wspaniały makijaż, w tym różowy cień do powiek i czarny eyeliner, a także pokazały pełne dudnienie. Gwiazda rzeczywistość blondynka faliste zamki były również utrzymywane w dół, jak ona nosić lekki fioletowy aksamitny strój i w niektórych migawki, ona ujawniła jej bardzo białe zęby podczas flashing duży uśmiech.

Fani nie musieli długo czekać na komentarze do działu komentarzy, aby podzielić się swoimi opiniami na temat ostatnich zdjęć. Niektórzy z nich myśleli, że Kim wyglądała inaczej z powodu braku sztucznych rzęs na jednym zdjęciu, podczas gdy inni porównywali ją do pięknych fikcyjnych kobiet jak Roszpunka i Barbie. "Myślały, że to Brielle?" "Brielle?" "Brielle?" "Brielle?" "Brielle?" "Brielle? Taka piękna", napisał inny fan, nawiązując do córki Kim, Brielle Biermann, 22 lata.

Przed jej ostatnimi zdjęciami, Kim dzieliła się słodkim rodzinnym zdjęciem podczas wakacji 27 grudnia. W ciepłym dla serca podpisie pod zdjęciem, na którym widniał jej mąż Kroy Biermann, 34 lata, i ich sześcioro dzieci, w tym Brielle, Ariana, 18 lat, Kroy Jr., 8 lat, Kash, 7 lat, i bliźniaki Kaia i Kane, 6 lat, ujawniła, że jej babcia niestety zmarła. "Pamiętam jak zawsze mówiłam jej: "Babciu, jak miałaś 6 dzieci, których nie mogę sobie wyobrazić! Zawsze mówiła: "Miłości jest więcej niż wystarczająco dużo, by chodzić dookoła. Była niesamowitą kobietą, która miała więcej miłości w sercu niż ktokolwiek, kogo znam, będzie jej brakowało tak wielu. Babciu, kocham cię i nigdy nie zapomnę, jak zawsze sprawiałaś, że czułam się tak wyjątkowa", czytamy w podpisie.

Bez względu na to, jakie zdjęcia Kim umieszcza na swojej stronie w mediach społecznościowych, zawsze jest wspierana przez fanów i uwielbiamy oglądać ich miłe słowa!