Blog

Kim Kardashian Throws Son Saint West, 4, An Epicki 'Jurassic Park' - Themed Birthday Party - Watch

Żaden szczegół nie został pominięty w eposie na 4 urodziny Saint West, ponieważ rodzeństwo North, 6, Chicago, 1, & Psalm, 6 mos. wydawało się mieć wybuch w jurajskiej stacji biżuterii i odbijającym się zamku!

Kim Kardashian, 39 lat, właśnie powołał do życia Park Jurajski i jesteśmy pod wrażeniem! Gwiazda rzeczywistości zorganizowała w sobotę, 7 grudnia, przyjęcie tematyczne dla swojego syna Saint Westa na jego 4. urodziny i - jak zawsze - podzieliła się wszystkimi szczegółami na Instagram! "Spójrzcie na te pazury, chłopaki," Kim słyszał opowieść o filmie "Zrób to dla siebie", który został nakręcony na stole, włącznie z zielonymi, zanurzonymi pazurami. Północy, 6 lat, można było usłyszeć, oferując mamie ciasteczka, podczas gdy Kim kontynuowała pokazy słodyczy, w tym czekoladowe gniazdo jajek, tęczowe ciasto pokryte M&Ms i ciasteczka z cukrem! Kim zaproponowała również zerknięcie na przytulny kremowy strój North SKIMS, który jest tym samym, który bujał się w ostatniej kampanii reklamowej, dodając, że "będzie musiała zrobić to dla dzieci".

W pewnym momencie, Saint wpadła w ducha i rzuciła maskę dinozaurów, która okazała się przerażać jej młodszą siostrę Chicago, 1! "Nie bój się, Chi-Chi, to tylko twój brat z maską... to tylko Święty", wyjaśniła Kim słodkiemu maluchowi, który szybko stał się dla jej mamy jak Święty złośliwie uśmiechnięty uch do ucha! Chicago, Saint i malutki Psalm pasują do siebie w pełnych kamuflażowych strojach, udowadniając, że są zdecydowanie gotowi na przygodę. Córka Khloe Kardashian, True, 1, również mogła być widziana, gdy dołączyła do gangu na sesji w dmuchanym zamku! W pewnym momencie, True - kołysząca się ładna różowa sukienka - dała Psalmowi buziaka, gdy Chicago przytuliło jej młodszego brata! "Chi, wejdź tam na zdjęcie!" Kim powiedziała.

Temat nie zatrzymał się tylko na jedzeniu, ponieważ dzieci zostały potraktowane jako w pełni wciągające przeżycie: każdy stół był ozdobiony faux-dinozaurskimi jajkami i leśną zielenią jako maszyną mgły dodaną do atmosfery!

Kim podtrzymywała zabawę przychodząc z mnóstwem zajęć, w tym z wypełnionym piaskiem miejscem do kopania, gdzie będą kopać skamieliny. "Musisz włożyć cały swój sprzęt", wyjaśniła Kim, filmując urocze żółte, twarde kapelusze, łopaty, okulary i globusy na czas przygody. Na gości czekała też niestandardowa jurajska stacja biżuterii, podstępne skamieniałości dinozaurów i kopuły dinozaurów na wynos - vel terrarium - "aby zrobić siedlisko dla swoich dinozaurów".

Kunsztowna impreza obejmowała również ciężarówkę z kawą oferującą beignety, na punkcie których Kim miała "obsesję" po ślubie Sereny Williams w Nowym Orleanie w 2017 roku - pełny bufet, oraz "Sok z Raptorów" do popijania. Bash zaledwie kilka dni po oficjalnych urodzinach Świętego, które wypadły w czwartek, 5 grudnia.