Blog

SNL": Gwen Stefani Reveals Incredible Flat, Toned Abs podczas występu "Misery".

Gwen Stefani ma jedno niesamowite ciało! Wokalistka "Make Me Like You" rozświetliła scenę "Saturday Night Live" niesamowitymi występami dwóch jej hitów, ale to na jej nieobecność nie mogliśmy przestać się gapić!

Gwen Stefani, 46 lat, może być najlepszym muzycznym gościem Saturday Night Live! Wokalistka "Used To Love You" zachwyciła całą publiczność Studia 8H 2 kwietnia, i to nie tylko z powodu jej niesamowitego wokalu. Po tym, jak zaśpiewała swój przebój "Make Me Like You", Gwen ponownie wkroczyła na scenę do "Misery" i bujała na szczycie, który całkowicie pokazał jej twardy rockowy abs!

Dobra, uwielbiamy piosenkę "Make Me Like You", ale czy widzieliście, jak Gwen rozkołysała się w swoim drugim występie?! Rockowała topem, który pokazał jej zabójczy abs, gdy śpiewała "Misery", kolejny utwór z jej nowego albumu, This Is What the Truth Feels Like. Gwen połączyła białą, różową i czarną grzywkę z dżinsami dla chłopaków, co sprawiło, że myśleliśmy, że myślała o swoim własnym BF-ie, Blake'u Sheltonie, kiedy ubierała swoje rzeczy w swój seksowny strój! I biorąc pod uwagę, że Blake szybko wziął na Twittera, aby tryskać nad występem, najwyraźniej myślał też o Gwen!

Wow... @gwenstefani przedstawienie "nędzy"... Genialne. - Blake Shelton (@blakeshelton) 3 kwietnia 2016 roku

Przed pokazaniem swojego niesamowitego ciała, Gwen wykonała "Make Me Like You", jej piosenkę o swoim beau. Chociaż nigdzie go nie było, Gwen na pewno zachowywała się, jakby był w pierwszym rzędzie! Nie mogła przestać się uśmiechać, gdy śpiewała swój przebój, odbijając się od sceny, gdy opasała piosenkę o miłości. Kiedy śpiewała wiersz: "Dzięki Bogu, że w końcu cię znalazłam", wyraźnie myślała o swoim beau - bo wyglądała na szczęśliwszą niż kiedykolwiek! Ale podczas gdy Gwen wyglądała wspaniale w falbankowej białej sukience, a jej włosy w wysokim, ulizanym kucyku, nic nie mogło się równać z jej brawurowym zespołem "Misery"!

Gwen Stefani wróciła w naszych łaskach - naprawdę kazała nam jechać wczoraj, w kwietniowy Dzień Głupca, kiedy zamieściła na Instagramie żartobliwe zdjęcie z sonogramu, mówiąc, że to dziecko Beau Blake'a Sheltona. "To dziewczynka!" napisała zdjęcie, dodając emojis serca. To był dobry dowcip, ale jak HollywoodLife.com już ci mówiło, para nie wstydzi się założyć rodziny. "Byliby zaskoczeni, gdyby zaszła w ciążę, bo nie starają się aktywnie o dziecko, ale nie mieliby nic przeciwko temu", powiedziała nam wtajemniczona osoba. "To nie byłby wypadek czy pomyłka, gdyby do tego doszło."

Podczas gdy występ Gwen z pewnością sugerował, że ma Blake'a na głowie, jej śmieszny abs udowodnił, że na razie na pewno nie ma dziecka. Ale tak bardzo jak bardzo chcielibyśmy zobaczyć Gwen w ciąży, zdmuchnęła nas swoim absem i jej śpiewem... a Blake całkowicie się z tym zgadza!

HollywoodLifers, który z występów Gwen był Twoim ulubionym? Powiedz nam w komentarzach poniżej!