Blog

Wendy Williams nie jest pod wrażeniem nowego wywiadu Meghan Markle: "No one feels sorry for you

Wendy Williams nie szczędziła litości dla Meghan Markle, gdy rozpatrywała emocjonalny wywiad nowej mamy na temat życia jako królewska. Gospodarz uważa, że księżna Sussex "wiedziała, w co się pakuje", kiedy wyszła za mąż za księcia Harry'ego.

Wendy Williams miała kilka słów wyboru dla Meghan Markle po tym, jak nowa matka otworzyła się na temat walki o bycie w królewskim centrum uwagi. W podglądzie dla nowego filmu dokumentalnego ITV Harry & Meghan: Afrykańska podróż, księżna Sussex, 38, przyznał, że wcześnie w jej związek z księciem Harrym, 35, jej brytyjscy przyjaciele ostrzegł ją o kontroli tabloidu będzie musiał stawić czoła, gdyby nadal być z nim. W rezultacie Meghan dodała, że "bardzo naiwnie" nie zwracała uwagi na te ostrzeżenia.

Podczas gdy wielu fanów, a nawet królewskich krytyków sympatyzowało z Meghan po jej szczerym wywiadzie, Wendy tego nie zrobiła. Gospodarz talk show, 55, poszedł o wywiadzie Meghan na jej październik 22 show i nawet powiedział Meghan powinien porzucić przyjaciela, który ostrzegł ją o Harrym. "Wiesz, kto ją ostrzegł? Jakaś nienawidząca dziewczyna", powiedziała Wendy, dodając, że przyjaciółka jest "nienawidząca i musi zostać zwolniona". Wendy posunęła się nawet do zasugerowania, że "Meghan kłamie", by społeczeństwo "przekazało jej współczucie".
Gospodarz następnie zagrał klip z wywiadu Meghan, gdzie księżna Sussex powiedziała, jak ona "nie dostała", gdy przyszło do ostrzeżeń, które otrzymała o brytyjskiej prasie. Meghan wyjaśniła podczas wywiadu: "Bardzo naiwnie - jestem Amerykanką, której tam nie mamy" - powiedziała, "O czym ty mówisz? To nie ma żadnego sensu! Nie jestem w tabloidach! Nie zrozumiałem tego." - Na to, Wendy odpowiedziała: "Tak, dostałeś" w swoim programie. .@ABC NEWS EXCLUSIVE: Księżna Meghan opisuje "naprawdę wymagający" czas jako nową królewską i mamę w centrum uwagi. @ABonTV ma więcej. https://t.co/3G66colRU6 pic.twitter.com/K5kZI94QrP - Dzień dobry Ameryko (@GMA) 18 października 2019 r. "Wiedziałeś dokładnie, co robisz", powiedziała gospodarzka, zanim przyklasnęła Meghan, jak poradziła sobie z wywiadem. Mimo to, Wendy dodała: "Wiedziałaś, co robisz... Meghan, nie zdziw się, że paparazzi są wszędzie, bo jesteś królewska". Nie śledzili cię, gdy byłaś w "Garniturach", bo nikt nie wiedział, kim jesteś... Meghan, nikt ci nie współczuje, wiesz, na co się zapisałaś, dziewczyno!" Harry & Meghan: Afrykańska podróż odbędzie się w USA w środę, 23 października o 22:00 ET na ABC. Film ITV skupi się wokół niedawno zakończonej dziesięciodniowej podróży pary po południowej Afryce.