Blog

RHOC": Kelly Dodd Shades Vicki & Tamra, Says Show Will Be 'Fun To Watch' Without Them

Kelly Dodd nie zamrugnęła oka, gdy kibic spytał ją o odjazdy kolegów z kasty "RHOC", Vicki Gunvalson i Tamra Judge. Powiedziała, że jej występ nie będzie już taki "mroczny" i bardziej "zabawny do oglądania".

Kelly Dodd nie wylewa łez nad Real Housewives z Orange County w obsadzie Vicki Gunvalson, 57 lat, i Tamra Judge, 52 lata, nie wracając do pokazu na 15. sezon. Vicki była OG, choć została zredukowana do statusu przyjaciółki, a Tamra była na pokazie przez 12 z 14 sezonów. Jeden z fanów Instagramu zapytał: "Czy zobowiązałbyś nas wścibskich ludzi, takich jak ja, z jakimkolwiek komentarzem na temat twoich dwóch byłych członków obsady, ogłaszających, że opuszczają występ?", a Kelly nie wstrzymała się.

"Każdy jest zbędny. Nigdy nie myśl, że nigdy nie zostaniesz zwolniony. Jestem wdzięczny, że mam tę pracę!!!! Teraz myślę, że program nie będzie tak mroczny i zabawny do oglądania. Ouch! Więc z odejściem Vicki i Tamry, pokaz nabierze bardziej pozytywnego tonu? Wciąż będzie dramatyzm, bo jak już powiedzieliśmy, Kelly i Shannon Beador, 55 lat, oboje wracają, a panie wciąż się kłócą. "Kelly i Shannon zostały poproszone o powrót do przedstawienia", źródło bliskie produkcji RHOC podzieliło się z HollywoodLife EXCLUSIVELY. Shannon "teraz będzie miała szansę przejść obok swoich problemów z Kelly," w nadchodzącym sezonie.

Vicki przekazała fanom 24 stycznia wiadomość, że nie wraca do RHOC. W poście Instagram napisała: "Zawsze będę OG OC, ale czas pożegnać się z The Real Housewives z Orange County. To była niesamowita jazda przez 14 lat i chcę wam wszystkim podziękować za wsparcie, za waszą miłość i za to, że po drodze ze mną "to wszystko"." Potem powiedziała, że skupi się na swoim nowym podkaście

Jednak "Vicki została poinformowana, że nie będzie wracać na pełny etat, więc sieć zgodziła się pozwolić jej odejść na swoich warunkach z szacunku dla niej", wtajemniczony rozlał się na HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Sieć wiedziała, że Vicki weźmie to na siebie, więc chciała dać jej znać przed podjęciem ostatecznych decyzji o castingu dla wszystkich innych w przyszłym sezonie". Rozmawiała z Andym przed zamieszczeniem w mediach społecznościowych. Vicki jest smutna, ale rozumie, że to jest biznes i wydaje się, że nie może się doczekać swojego podcastu", kontynuuje nasze źródło.

Następnego dnia Tamra podała fanom wiadomość, że ona też odchodzi, mówiąc, że jest "smutna, żeby iść", ale że to "czas, żeby iść dalej". Ale dołączyła do zespołu Real Housewives Executive Producer Andy Cohen podczas sesji na żywo w Instagram 27 stycznia i wyjaśniła wszystko, co wydawało się dobre dla jej powrotu na sezon 15. Potem dostała SMS-a z biura produkcji, żeby do nich zadzwonić i dostała złe wieści. Spowodowało to, że rozwinęła niektóre z jej obecnych kolegów z obsady i w rezultacie Andy'ego.

"Byłam trochę w szoku. I ponieważ wiedziałam, że to będzie burza szitów. Nie chciałem o tym czytać, nie chciałem tego widzieć. Nie chciałem być bardziej zraniony niż już byłem. Więc po prostu rozwinąłem wszystkich. To było jak mój instynkt. Z oczu, z umysłu. Nie muszę tego oglądać. Teraz jest dobrze. Zaakceptowałam to. Wyjaśniła to Andy'emu.