Blog

Lana WWE's Lana: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o zapaśniku zaangażowanym w skandal z przeciekiem wideo

Fani zaczęli zadawać pytania po tym, jak wyciekła prywatna taśma, która ukazała się jako Snapchat Lany. Wiele punktów sprzedaży informuje teraz, że klip nie został wgrany na prawdziwym Snapchat Lany i nie zawierał gwiazdy WWE.

Fani WWE byli zaskoczeni po obejrzeniu kasety na temat tego, co wydawało się być historią Lany Snapchat w dniu 18 kwietnia, i wziął na Twittera, aby zapytać, czy gwiazda pierścieniowa została zhakowana. Ale Lana nie była nawet właścicielem konta Snapchat, które opublikowała film, który "został celowo stworzony, aby wyglądał tak, jak wygląda", jak powiedziały źródła związane z Laną w TMZ Sports. Co więcej, Lana jest "nieugięta", że ani ona, ani jej mąż, kolega z WWE gwiazda Rusev, 33 lata, nie byli w pikantnym klipie, który zawierał dwie osoby, których twarzy nie widać, jak donosiła outlet. Ten incydent wywołał jeszcze spore poruszenie, biorąc pod uwagę dużą platformę i reputację Lany w społeczności World Wrestling Entertainment - oto co powinniście o niej wiedzieć.

1. Lana zmieniła się z menedżera w zawodnika w WWE. Możesz zobaczyć jej zawody na SmackDown Live teraz, ale Lana zaczęła od roli menedżera dla Ruseva zanim się pobrali w lipcu 2016 roku. Lana, której prawdziwe nazwisko brzmi Catherine Joe Perry, jest znana jako "Wyśmienita Rosjanka" ze względu na jej rosyjski charakter sceniczny wewnątrz ringu. Jest dobrze związana z zapaśniczą społecznością, ponieważ występuje obok zapaśniczych supergwiazd, jak bliźniaki Bella w Total Divas.

2. Lana była w grupie dziewcząt. Przed zapasami, Lana testowała przemysł muzyczny. Dołączyła do No Means Yes w 2009 roku, dziewczęcej grupy, która została podpisana z wytwórnią Ne-Yo. Grupa wydała singiel, "Would You Like That", ale rozwiązała się w 2010 roku.

3. Zapaśniczka była drugoplanową tancerką dla wielkich gwiazd. Po okresie pracy w dziewczęcym zespole, Lana pracowała jako tancerka wspierająca dla takich piosenkarzy jak Usher, Akon, Keri Hilson i P!nk. Już w młodości występowała z takimi zespołami jak Łotewski Balet Narodowy i Broadway Dance Theater.

4. Piękna blondynka grała główną rolę w serii Pitch Perfect. Wykorzystując swój talent śpiewacki, Lana zagrała dawną Bellę w Pitch Perfect (2012) i jej następcę, Pitch Perfect 2 (2015).

5. Lana mieszkała na Łotwie, kiedy była jeszcze kontrolowana przez Socjalistyczną Republikę Radziecką. Urodziła się w Gainesville na Florydzie, ale większość dzieciństwa spędziła na Łotwie, jeszcze zanim kraj ten uniezależnił się od Związku Radzieckiego w 1991 roku. Gwiazda WWE przeniosła się z powrotem do Stanów Zjednoczonych w wieku 17 lat.