Blog

Jenelle Evans nie jest fanką Kailyn Lowry's Sexy Pic: Staram się oczyścić ten obraz z mojego umysłu.

Jenelle Evans EXCLUSIVELY powiedziała HL dokładnie to, co myśli o Kailyn Lowry's ujawniające zdjęcie, które zamieściła na Instagram!

Jenelle Evans, 27 lat, mówi o najnowszej sesji zdjęciowej Kailyn Lowry w buduarze, a ona nie jest tu na to w ogóle. Na tym ryzykownym zdjęciu Kailyn pozowała nago, podczas gdy biała kartka zakrywała jej plecy. Na pytanie, czy miała jakiś komentarz do ostatniego zdjęcia Kailyn, Jenelle powiedziała HollywoodLife EXCLUSIVELY, "Nope żadnych myśli. Lmfao. Próbuję oczyścić ten obraz z mojego umysłu."

Wcześniej informowaliśmy, jak Kailyn powiedziała HollywoodLife EXCLUSIVELY, dlaczego myśli, że Jenelle ją woła, zwłaszcza po tym, jak Kailyn i Lindsie Chrisley uruchomili podcast "Coffee Convos", który czasami obejmuje tematy związane z nastoletnią mamą. "Myślę, że dlatego, że rzeczy dzieją się w czasie rzeczywistym, a potem podsumowujemy to na podcaście, więc [Jenelle i David] ciągle myślą, że zawsze o nich mówimy", wyjaśniła Kailyn. "I wtedy wygląda na to, że waśń nigdy się nie kończy."

Ich waśń zaostrzyła się szczególnie po tym, jak mama Jenelle, Barbara, zrobiła kontrowersyjny żart na żywo z Instagramu Jenelle 19 stycznia. Po tym jak Barbara powiedziała: "F**k Kail, zabiję ją", Jenelle nalegała, że jej mama tylko żartowała, ale Kailyn nie zaakceptował tej obrony uwag Barbary. "Nie będę filmować, dopóki coś nie zostanie zrobione", Kailyn powiedziała HollywoodLife. "To tylko zasada. Skończyłam z tym i staram się ignorować ich zachowanie." A po tym, jak zapytano ją, czy chce przeprosić, Kailyn przyznała: "Wcale nie."

W międzyczasie, Jenelle podtrzymywała swoje twierdzenia, że ten komentarz był zabawny. "Moja mama i ja jesteśmy poza miastem na weekend matka/córka i filmowanie naszej podróży," Jenelle EXCLUSIVELY powiedziała HollywoodLife. "Wypiliśmy kilka drinków przy kolacji i wróciliśmy do Airbnb, by wypić trochę więcej. Przypadkowo dostałam się na Instagram i zobaczyłam, że Brittany [DeJesus] jest na żywo, więc postanowiłam się przyłączyć, zwłaszcza że moja mama była ze mną. Wszyscy rozmawialiśmy, nie mam pojęcia, jak Kail został wychowany, ale kiedy moja mama usłyszała jej imię natychmiast powiedział: "F**k Kail, zabiję ją Hahahaha" w żartobliwy sposób. Moja mama nie miała tego na myśli w zły sposób. Ona jest naprawdę zdenerwowana, że wszyscy wzięli to w zły sposób i wciąż jest zdenerwowana w tym momencie."