Blog

Brielle Biermann, 22 lata, Pokazuje swoje mniejsze usta podczas ogłuszania w jasnoczerwonym topie.

Brielle Biermann jest bezbłędna! Gwiazda rzeczywistości wyglądała niesamowicie we wspaniałej, czerwonej końcówce, gdy pokazywała swoje mniejsze, bardziej naturalne usta!

Brielle Biermann, 22 lata, wygląda na gorącą! Gwiazda reality TV zabrała się do Instagramu 24 stycznia, by podzielić się zdjęciem, na którym bawi się w nocy. Na zdjęciu Brielle założyła jasnoczerwony, zakrzywiony top, który wygląda olśniewająco na jej nieskazitelnej skórze. Chociaż zdecydowała się na bardziej naturalny makijaż - być może zainspirowany jej mniej dramatycznymi, naturalnie wyglądającymi ustami - wygląda jak absolutny dym. Współzałożycielka Kab Cosmetics ułożyła usta w neutralnym stylu i dodała odrobinę dramatyzmu bujnemu zestawowi sztucznych rzęs. Brielle ogłosiła 4 stycznia, że wyjmuje wypełniacze, ponieważ jest gotowa na świeży wygląd. "Rozpuściła wczoraj moje usta... wkrótce znów będą wyglądać jak 18-letnia Brie", powiedziała wtedy.

Brielle napisała swoje nowe, parszywe zdjęcie: "Możemy przywrócić dzwonki?". Naprawdę tęsknisz za tym, że "nie boję się" jak moja mama dzwoni", jak pozowała na czerwonym świetle. Tony zwolenników szybko skomentowały, jak wyglądała gorge Brielle, z jednym stwierdzeniem: "Girrrrrl, jesteś taka wspaniała!", a po nim bardzo odpowiedni płomień emoji. Inny zwolennik powiedział: "Nigdy nie przepraszaj za zbyt wiele zdjęć u nocnej laski". Jeden z fanów nie mógł nie zgodzić się z Brielle w sprawie dzwonków i powiedział: "Czuję się z tym podpisem?". Dzwonek mojej mamy brzmiałby: "Przeżyję."

To nie jest pierwszy raz, kiedy widzimy Brielle i pokazujemy jej teraz bardziej naturalnie wyglądające usta. Gwiazda Don't Be Tardy zamieściła na 10 stycznia zestaw zdjęć promujących linię opalania, na których założyła białą rurę i zostawiła swoje piękne zamki. Produkt był być może z przodu i w środku, ale wszyscy fani mogli skupić się na tym, jak różnie wyglądała z nowymi ustami.

"Wyglądasz niesamowicie!" Jedna z naśladowców napisała, a druga, "Soooooo wspaniały omg ur anioła." Jeden nawet zauważył, że jest oszałamiająca i napisał: "Wyglądasz tak naturalnie, że nie potrzebujesz nawet makijażu."