Blog

Miley Cyrus: Czy ona będzie Osobą Roku Magazynu "Time"?

Miley Cyrus jest na liście osób roku magazynu 'Time'! Redaktor naczelny magazynu ujawnił nominacje 9 grudnia - i jest na krótkiej liście wraz z Edwardem Snowdenem i prezydentem Barackiem Obamą!

Czy Miley Cyrus mógł pokonać papieża Francisa, Baracka Obamę i Edytę Windsor za Człowieka Roku? Oficjalnie dowiemy się o tym w ciągu zaledwie dwóch dni, a HollywoodLife.com posiada ekskluzywne szczegóły dotyczące tego, kto wygra!

Miley Cyrus: Czy ona będzie Osobą Roku Magazynu "Time"?

Nancy Gibbs, redaktor naczelna "Time" ujawniła nominacje do "Osoby Roku" w dzisiejszym programie. Poniżej jest pełna lista:

Bashar al-AssadSen. Ted Cruz Barack Obama Hassan RouhaniEdward SnowdenPope FrancisEdie WindsorMiley CyrusJeff BezosKathleen Sebelius

"Władza nie jest tylko polityczna", powiedziała Nancy w dniu dzisiejszym, kiedy zapytała o lądowanie Mileya na liście. "Może być kulturalna, może być duchowa. Weszła jak kula rozbijająca, dosłownie. W czasie, gdy żyjesz z eksplozją ekshibicjonizmu, ponieważ wszyscy nosimy ze sobą kamery przez cały czas, ona jest symbolem tego, jak żyjemy."

Miley nie będzie osobą roku.

Więc, podczas gdy Miley zdecydowanie jest symbolem czegoś, HollywoodLife.com dowiedziało się wyłącznie od osoby wtajemniczonej, że "zdecydowanie nie będzie Osobą Roku".

To taki prestiżowy zaszczyt - do znanych zwycięzców należą John F. Kennedy, Martin Luther King, Jr. i papież Jan Paweł II. Zeszłorocznym zwycięzcą został Prezydent Obama - po raz drugi wygrał, gdyż w 2008 r. otrzymał także tytuł Człowieka Roku.

Więc HollywoodLifers - czy uważasz, że Miley powinna być Osobą Roku? Daj nam znać!

WATCH:Pope, Miley, Assad on Time's Person of the Year short list

- Emily Longeretta

Więcej Miley Cyrus News:

    Miley Cyrus Ditches Edgy Look & Debuts New Bob Haircut Rebecca Black Mocks Miley Cyrus In New Video 'Saturday' - Watch Miley Cyrus Twerks & Grinds On Santa Claus At Jingle Ball - Pics