Blog

Bruce Jenner w obliczu zarzutów o zabójstwo? Nowy film rzekomo udowadnia jego wadę.

Bruce może być w jeszcze większych tarapatach po swoim udziale w śmiertelnym wypadku samochodowym, 7 lutego. Pojawił się film, który rzekomo pokazuje byłego olimpijczyka, który wjechał w oba samochody biorące udział w wypadku i jeśli zostanie uznany za winnego, może stanąć do sześciu lat za kratkami.

Materiał filmowy z autobusu MTA podobno pokazuje Cadillaca Escalade'a Bruce'a Jennera, który rozbił się w dwóch innych samochodach w śmiertelnym wypadku 7 lutego, według nowego raportu. HollywoodLife.com potwierdziło z policją w Malibu, że taśma istnieje. Odtworzenie taśmy zostało opublikowane przez TMZ i ujawnia, że Bruce rozbił się na dwa samochody, w tym Lexusa zmarłej ofiary.

Bruce Jenner: Wideo o kraksie samochodu. Czy on jest winny?

Autobus MTA jechał w przeciwnym kierunku niż zderzenie Bruce'a na autostradzie na wybrzeżu Pacyfiku i rzekomo był w stanie uchwycić ten incydent. HollywoodLife.com rozmawiał z osobą mającą dostęp do informacji poufnych, która mówi nam, że Departament Policji w Malibu nie obejrzał jeszcze materiału filmowego, ale oni go mają.

Podczas gdy TMZ nie widziało nagrań z autobusu, źródło ujawniło, że pokazuje samochód Bruce'a nawiązujący kontakt z białym Lexusem, co następnie spowodowało, że wpadł on w nadjeżdżający ruch.

Odtworzone wideo nie jest oparte na rzeczywistym nagraniu, ale raporty TMZ, które są dokładnym obrazem tego, co wydarzyło się w dniu wypadku.

HollywoodLife.com dowiedziało się, że policja nadal jest w trakcie zbierania wszystkich dowodów w tym dochodzeniu. Dowiedzieliśmy się, że muszą jeszcze zakończyć wszystkie inspekcje pojazdów. Muszą też zważyć samochód Bruce'a, aby upewnić się, że wszystko jest w granicach i zgodnie z prawem.

Policja przeprowadziła już wszystkie przesłuchania ze świadkami naocznymi i dowiedzieliśmy się, że są sprzeczne historie ze świadkami, ale całe śledztwo może potrwać kilka miesięcy.

Tak, istnieje możliwość, że Bruce mógłby być odpowiedzialny i po prostu jechać zbyt szybko.

Jeśli udowodni się, że Bruce spowodował wypadek, prawnik Obrony Karnej James E. Silverstein wyjawił WYŁĄCZNIE HollywoodLife.com jak będzie przebiegało dochodzenie i o co Bruce może być potencjalnie oskarżony.

"Bruce znalazł się w trudnym położeniu. Przyznał się do prowadzenia pojazdu, który uderzył w inny pojazd, powodując co najmniej jedną ofiarę i kilka innych poważnych obrażeń. Najwyraźniej powiedział Departamentowi Szeryfa, że nie jechał pod wpływem alkoholu i próbował uciec od paparazzich, którzy byli na jego ogonie. W związku ze śmiercią i poważnymi obrażeniami, Departament Szeryfa zbada wszystkie aspekty tej tragedii. Kiedy ktoś zabije drugą osobę za kierownicą, może zostać oskarżony o morderstwo lub nieumyślne spowodowanie śmierci, w zależności od okoliczności."

James powiedział nam również, że Bruce może spędzić w więzieniu do sześciu lat, jeśli zostanie skazany za zabójstwo: "Gdyby zaniedbanie Bruce'a miało charakter rażący, to patrzyłby na przestępstwo. Skazanie za regularne lub rażące zabójstwo pojazdu prawie na pewno skutkowałoby długim wyrokiem więzienia. W przypadku skazania za poważne zabójstwo pojazdów, w zależności od innych zarzutów, Bruce może stanąć przed sądem nawet do sześciu lub więcej lat za kratkami".

Po tym incydencie, Bruce wydał oświadczenie do HollywoodLife.com mówiąc: "Moje szczere i najgłębsze współczucie dla rodziny i bliskich, i dla wszystkich tych, którzy byli zaangażowani lub ranni w tym strasznym wypadku. Jest to druzgocąca tragedia i nie mogę udawać, że wyobrażam sobie, przez co przechodzi ta rodzina w tym czasie. Modlę się za nich. Będę kontynuował współpracę w każdy możliwy sposób."

Aktualizacja: Rzecznik prasowy Metra powiedział HollywoodLife.com, "LASD poprosił i otrzymał materiały wideo dotyczące wypadku samochodowego na pch. To jest teraz część śledztwa wydziału szeryfów. Nie będziemy komentować zawartości nagrania, ponieważ jest ono w trakcie śledztwa."

W poniższym filmie odtworzeniowym pokazano Cadillaca Bruce'a uderzającego zarówno w Priusa, jak i Lexusa od tyłu.

Co o tym sądzisz, HollywoodLifers? Uważasz, że Bruce powinien zostać oskarżony? Daj nam znać, co o tym myślisz!

- Caitlin Beck, Raport Erica Raya i Chloe Melas