Blog

Halle Berry, 53, Shows Off Jej Super Toned Back Muscles Celebrate Fitness piątek - Pic

Halle Berry jest w najlepszej formie w swoim życiu! Aktorka otworzyła się na dobre samopoczucie we własnej skórze i ujawniła jeden z sekretów treningu w swoim najnowszym wpisie #FitnessFriday!

Halle Berry, 53 lata, pracuje nad swoją sprawnością fizyczną - i to zdecydowanie się opłaca! Aktorka zamieściła w piątek, 25 stycznia, wspaniałe zdjęcie pokazujące jej stonowane mięśnie pleców i jesteśmy w zachwycie. "Happy #FitnessFriday! Wszyscy mamy tendencję do skupiania się na tym, jak wyglądamy w naszych ubraniach treningowych, ale to, jak się czujemy w naszej skórze, jest tym, co naprawdę się liczy" - rozpoczęła swoją pracę motywacyjną. W dusznym pstryknięciu, plecy Halle są odwrócone do kamery, gdy siedzi na słonecznych schodach. Z przebijającymi się promieniami światła wygląda jak absolutna bogini, gdy z jej pleców spada luźna biała szata lub sukienka. Podkreślone włosy Halle są idealnie ułożone w luźną, plażową falę, która spływa kaskadowo po plecach, dodając im anielskiego charakteru.

Aktorka skorzystała z okazji, by przypomnieć swoim pięciu milionom zwolenników Instagramu, że fitness to nie tylko trening i chodzenie na siłownię, ale także świadomość codziennych ruchów - w tym postawy. "Przy tak wielu z nas siedzących cały dzień przed komputerem lub patrzących w dół na nasze telefony, rozwój dobrej postawy może być SO tak ważne!" kontynuowała. "Opieka nad kręgosłupem i górną częścią pleców może odciążyć dolne partie pleców i bioder, zmniejszając ból dolnej części pleców, który może się pojawić!" Podczas gdy dla większości z nas ćwiczenia na plecy mogą nie być najważniejsze, obraz Halle z pewnością przypomina o ćwiczeniach na wszystkie części ciała. "Sprawdź historie niektórych zabójczych ćwiczeń na górne partie pleców z ciężarami, zademonstrowane przez jedyne @peterleethomas. Bawcie się dobrze! ♥️" kontynuowała, odnosząc się do trenera gwiazd.

Halle i Peter Lee Thomas regularnie publikują o swoich treningach w mediach społecznościowych, a jej zwolennicy z niecierpliwością oczekują na jej wpisy "Fitness Friday"! 17 stycznia duet podzielił się kilkoma swoimi zdjęciami - w tym jednym udostępnionym do konta Petera, które wyglądało, jakby pochodziło z czasopisma spread! 53-latka, która jest mamą Nahli Aubrey, 11 lat, i Maceo Robert, 6 lat, wyglądała niesamowicie, gdy podniosła tylną nogę i zrównoważyła się z Peterem.

W swoim pierwszym #FitnessFriday postu roku, Halle pozowała uwodzicielsko pod prysznicem, pokazując swój stonowany brzuszek i nogi! "Dla mnie nic nie jest ważniejsze niż rozpoczęcie nowego roku od oczyszczenia się przy pomocy staromodnej, dobrej hydroterapii! Zostawmy za sobą toksyny z 2019 roku!" napisano na zdjęciu. "Gorąca para jest jedną z moich ulubionych rzeczy na całym świecie, i to z dobrego powodu. Oczyszcza, łagodzi bóle mięśni i problemy z oddychaniem, poprawia krążenie i łagodzi niepokój."