Blog

Eminem, 50 Cent & Dr. Dre Reunite At 50's Walk Of Fame Ceremony & Fans Freak - Epic Pic

Eminem pomógł wprowadzić swojego byłego protegowanego do Hollywood Walk of Fame, nazywając go "jednym z najlepszych przyjaciół", jakich kiedykolwiek znał! Dr Dre również był pod ręką, jak trzy pozowane do legendarnego zdjęcia.

To chwila w historii hip-hopu! Curtis "50 Cent" Jackson, 44 lata, zdobył upragnioną gwiazdę na legendarnej hollywoodzkiej Walk of Fame w czwartek, 30 stycznia, i miał swoich mentorów Eminema, 47 lat, i Dr. Dre'a, 54 lata! Trzy legendy rapu pozowały do epickiego zdjęcia podczas ceremonii, a ty opowiadasz, jak dumni byli Eminem - urodzony Marshall Mathers i Dre - urodzony Andre Young - z rapera "In Da Club". Trio ma już za sobą wiele lat, a Dr. Dre i Eminem podpisali z Dre's Aftermath Records kontrakt na 50 lat w 2002 roku, a także nadzorowali wydanie jego debiutanckiego albumu Get Rich Or Die Tryin'.

Eminem pomógł wprowadzić 50 do Walk of Fame wzruszającą mową o długiej 18-letniej przyjaźni par. "Mam czystą pamięć o tym, jak pierwszy raz spotkałem 50. Jedną z rzeczy, które zauważyłam, gdy po raz pierwszy wszedł do pokoju, była jego obecność" - zastanawiała się Em podczas ich spotkania w 2002 roku. "Sposób, w jaki się nosił, wyglądał, jakby miał być gwiazdą. Wymachowiec, wszystko... charyzma i osobowość - wszystko pasowało do intensywności jego muzyki" - kontynuował, dubbingując swoją pierwszą płytę, która poszła osiem razy Platyną - klasykiem. "Jestem tu dziś, bo jest dla mnie nie tylko partnerem biznesowym, to jeden z najlepszych przyjaciół, jakich znam na świecie... Zawsze był tam, kiedy go potrzebowałem." 50 centów uśmiechnięty od ucha do ucha, jak stał obok Eminema na scenie plenerowej i wyglądał jakby się trochę rumienił podczas swojej przemowy BFFs!

Fani szaleli za zdjęciem Dre'a, Em'a i 50-tki razem, ponieważ ta trójka ma głęboko powiązane ze sobą historie: Dre był niezbędny do tego, by pomóc Eminemowi, wówczas nowemu raperowi w Detroit, wrócić na scenę pod koniec lat 90-tych - i Eminem odegrał podobną rolę w karierze lat 50-tych. "3 pokolenia drzewa genealogicznego NWA", @TavaresJones1 tweetował, podczas gdy inni błagali tych trzech, by nagrali razem album! Dre i Eminem byli w przeszłości częstymi współpracownikami, najbardziej ikonicznie na "Forgot About Dre", a ostatnio 50 i Eminem pojawiły się na albumie Ed Sheeran. Wszystkie trzy pojawiły się w utworze Eminema z 2009 roku "One Last Time" - ale do pełnej współpracy nie doszło jeszcze!

"Nie sądzę, by moja kariera była taka, jaka była bez [ich] wsparcia", powiedział 50 Cent w swoim własnym wystąpieniu. "Dre jest mentorem dla całego zespołu. Był mentorem dla całego oddziału, ponieważ mógł nas prowadzić na różne sposoby, nawet on o tym nie wiedząc."