Blog

Julia Roberts daje "Kardashian Cleavage", aby wzmocnić swoich zwolenników Instagramu - Zegarek

Ellen DeGeneres jest na misji, aby zdobyć Julię Roberts więcej zwolenników Instagramu! Obejrzyj jej prezent Julii z przezabawnym "dekoltem Kardashian", który według niej zrobi tę sztuczkę!

Julia Roberts była w zasadzie ostatnią gwiazdą na świecie, która dołączyła do Instagramu, więc jest zrozumiała, że pozostaje w tyle w liczbach zwolenników. Gwiazda Homecoming ma trzy miliony, co nie jest niczym, na co można kichnąć, ale gwiazdy takie jak Ellen DeGeneres, na przykład, mają sześćdziesiąt milionów! Ellen chciała rzucić 51-letnią Julię w kość w odcinku jej pokazu z 30 listopada i dać jej szansę na rozwój swojej internetowej bazy fanów. Rozwiązanie? Skopiuj to, co robią Kardashianie, oczywiście! Julia bała się, że to oznacza, że musi być naga, ale to nie jest takie drastyczne.

Podczas gdy Julia miała nadzieję, że Ellen wydobędzie prawdziwych Kardashian, miała na myśli coś innego: Dekolt Kardashian! Przez to rozumiemy ogromne, protetyczne cycki z malutkim bikini i gazowaną tuniką. "Podziękujesz mi za to", Ellen Quips. Zrobiła swoją pozę z tropikalnym tłem, by zdobyć to upragnione, seksowne wakacyjne zdjęcie. Doskonale! Biedna Julia była taka zażenowana tym wszystkim. "Chyba powinnam chcieć zwolenników, ale w tej chwili nie jestem pewna," powiedziała, rumieniąc się.

Ellen zrobiła to 100 razy gorzej, kiedy wyprowadziła Marthę Stewart, żeby nauczyć ją, jak robić zakupy. Co za koszmar! I tak, Julia cały czas nosi fałszywą skrzynię i natychmiast próbuje ją zatuszować. Jeszcze lepiej? Ellen opanowała TBT i "sławną przyjaciółkę" strzela od razu zaskakując Julię z Dermotem Mulroneyem, jej gwiazdą wesela My Best Friend's Wedding! Julia tez jest zmuszona trzymac strój do tego.

"Oh, jak potezny upadl," Julia żartuje, odnoszac sie do siebie, jak Dermot próbuje, ale nie daje jej przytulic sie do jej ogromnej piersi. To jest takie cholernie zabawne!