Blog

Rihanna wygląda bez wysiłku fajnie i seksownie podczas promocji swojej dzikiej X Fenty Lingerie - Zdjęcie

Rihanna udała się do Instagramu 30 kwietnia, aby podzielić się z nią parszywym zdjęciem i promować swoją nową kolekcję bielizny Savage X Fenty, która ukaże się 1 maja.

Rihanna, 31, wyglądała niesamowicie w przyciągającym wzrok zdjęciu, które wysłała do Instagramu na 30 kwietnia. Piosenkarka podzieliła się wspaniałym zdjęciem jako sposobem na promocję nowej majowej kolekcji bielizny z linii Savage X i na pewno nie zawiodła się. Z bliska można zobaczyć wspaniałą gwiazdę, która w ciemnopomarańczowym pasiastym biuście wraz z parą okularów słonecznych w kształcie kwadratu. "Patrząc na nową kroplę Savage X jak...?? Włącz alarm, siostro. "Zrób swój o północy!" Napisała zdjęcie.

Zdjęcie promocyjne Rihanny na pewno przyczyni się do zwiększenia zakupów jej kolekcji bielizny, ale "Parasolowy" crooner już odniósł duży sukces z tą marką. Po wypuszczeniu linii Savage X Fenty na New York Fashion Week we wrześniu 2018 roku, Rihanna wypuszcza nowe kolekcje z tej linii, kiedy tylko może, i zdobyła wielu fanów mody.

Savage X Fenty powstał po tym, jak Rihanna zdobyła wiele doświadczeń z modą na przestrzeni ostatnich kilku lat. Po raz pierwszy związała się z branżą mody, gdy w 2011 roku nawiązała współpracę z Armanim, a kilka lat później, w 2013 roku, podczas London Fashion Week wypuściła swoją pierwszą wiosenną kolekcję mody dla brytyjskiej marki River Island. Po wydaniu kilku kolejnych kolekcji tej samej marki, RiRi rozpoczęła współpracę z Dior i Pumą. Jej imponująca praca w branży mody przyniosła jej nawet nagrodę Fashion Icon Award na targach Council of Fashion Designers of America Fashion Awards 2014.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć nową kolekcję Savage X Fenty, którą Rihanna ma w rękawie. Utalentowana artystka wyraziła swoją determinację i ciężką pracę, stając się potężną siłą nie tylko w przemyśle muzycznym, ale i modowym, a my jesteśmy tu po to, by to robić.