Blog

Miley Cyrus łapie przejażdżkę na motocyklu Cody'ego Simpsona po randce lunchu - Zdjęcia

Miley Cyrus wyglądał na o wybuchu z jej chłopakiem Cody Simpson jak podróżowali w stylu po ich romantycznej randki lunch!

Vroom vroom! Miley Cyrus, 27 lat, i Cody Simpson, 23 lata, byli ze sobą kochani po wyjściu z Sunlife Organics w Calabasas w Kalifornii w czwartek, 23 stycznia. Dołożyła wszelkich starań, aby się z nim jak najbardziej przytulić po zakończeniu ich randki, trzymając go za rękę i jednocześnie chwytając go za rękę. Romance pro indeed! Piosenkarka "We Can't Stop" była na całej tablicy, mądra w modzie, obok swojego mężczyzny, ponieważ nosiła ponadwymiarową biznesową kurtkę na czarnym topie, spodnie treningowe i trampki. Ozdobiła się parą ogłuszających odcieni i zostawiła na dole blond włosy długości ramion. Jej australijski beau pokazał swoją imponującą ramę w całkowicie czarnym stylu, a niebieski kapelusz, na którym widniało hasło "New York Beautiful".

Taksówka? Nie. Osobisty kierowca? Nie! Profesjonalny serwis samochodowy? Nie, dziękuję. Coś o wiele lepszego! Najlepiej było jeszcze przyjść do tego uroczego duetu, gdy wyrzucali go na jego zabytkowym motocyklu Honda, gdzie Miley mocno go trzymał. Cody wyglądał na całkowicie opanowanego po opuszczeniu miejsca spotkania, które było oszukiwane z chłodnym niebieskim kolorem przejmującym jego środek. Ona spojrzała na paparazzi w pewnym momencie przed wyjazdem, gdzie jej oczy wyglądały, jakby mówili: "Stój! On to ma."

Miley & Cody są na pewno imionami na ustach wszystkich, odkąd pierwszy raz połączyli się zaledwie cztery miesiące temu. "Yeah, to jest wspaniałe. Jesteśmy niesamowici. "Bez narzekań", przyznał na przesłuchaniu w tym miesiącu, po tym jak został zapytany, jak wszystko z nią idzie. Pocałował ją też słodko podczas urodzinowego hołdu dla Miley'a w filmiku zamieszczonym na jej Instagram Stories 11 stycznia.

Urodziny uczyniła jeszcze bardziej wyjątkowymi, zaskakując go dodatkowym osobistym prezentem: spersonalizowaną torbą z pseudonimem poety, księcia Neptuna, z logo, które wygląda jak Trident z Neptuna Aquamana. Wydał on książkę poetycką, Książę Neptun, która pojawi się w sklepach 7 kwietnia. Porozmawiajmy o byciu twórczo niesamowitym!