Blog

Kate Middleton & Prince William Hold Hands świętujący Boże Narodzenie

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia od rodziny królewskiej! Kate & Will zostawili małego George'a w domu, gdy 25 grudnia przybyli trzymając się za ręce do kościoła św. Marii Magdaleny w Sandringham, Norfolk, Anglia.

Księżna Katarzyna, 31 lat, i książę Wilhelm, 31 lat, wyglądali na szczęśliwych i zakochanych, gdy przybyli na mszę bożonarodzeniową do kościoła na prywatnej posiadłości królowej, około 110 mil na północ od Londynu.

Prince William & Kate Middleton On Christmas 2013 - Holding Hands

Kate wyglądała świątecznie w zielonym płaszczu Alexandra McQueena i zielonej fascynacji Giny Foster. Kate nosiła również czarne rękawiczki i buty, aby utrzymać ciepło.

Kiedy przyjechali, William podobno powiedział tłumowi: "Mieliśmy dzień dobry z Georgem i nie mogę się doczekać, aż w przyszłym roku, kiedy będzie większy", według The Daily Mail.

Us Weekly ujawnił królewski plan na Boże Narodzenie:

Królewski obserwator Robert Jobson mówi nam, o 8 rano, "Rodzina budzi się do pończoch wypchanych małymi prezentami i owocami u stóp ich łóżek."

Idą do kościoła około 11 rano. Do 13:00 jedzą duży lunch z dwoma indykami i płonącym Christmas puddingiem na deser.

O 15:00 królowa wygłosiła w telewizji przemówienie. Królowie zbierają się w ognistym saloonie - udział w niej jest obowiązkowy.

O 20:00, świętują święto trzydaniowym posiłkiem.

A Very Merry 2103

The Royals mieli magiczny rok. 22 lipca urodziło się dziecko George Alexander Louis. Jego oficjalny tytuł to książę George z Cambridge.

23 października został ochrzczony w Chapel Royal w St. James's Palace. Kate miała na sobie strój z kości słoniowej Sarah Burton dla Alexandra McQueena i pasujący do niego fascynujący strój Jane Taylor na ceremonię.

Czy uważasz, że Royals mają dobre Boże Narodzenie z niemowlęciem George, HollywoodLifers?

- Dory Larrabee

Więcej Kate Middleton i Prince William News:

    Książę George dzieli się słodkim uśmiechem z Kate Middleton i księciem Williamem. Prince William & Kate Middleton Move Prince George Into Palace Home Książę William nazywa Kate Middleton Sweet Nicknames In Hacked Voicemail