Blog

RHOBH's Taylor Armstrong's Daughter, 13, Looks So Grown Up In New Pic: "She's A Big Girl

Oryginalny członek obsady 'RHOBH' Taylor Armstrong jest taką dumną mamą! Podzieliła się słodkim pstryknięciem swojej nastoletniej córki, która wygląda tak inaczej niż wtedy, gdy zaczęli filmować show.

Wow! Minęło prawie 10 lat odkąd Taylor Armstrong, 48 lat, po raz pierwszy pojawiła się na naszych ekranach w The Real Housewives of Beverly Hills, a jej młoda córka Kennedy dużo w tym czasie urosła! 13-letnia mini-me Taylor, która w lutym 2020 roku skończyła 14 lat, na początku tego roku świętowała swoje urodziny w mediach społecznościowych, gdy Taylor zamieściła na Twitterze wspaniałe zdjęcie swojej córki, a Kennedy wygląda na dużo starszą od fanów, którzy prawdopodobnie ją pamiętają. "Jest teraz dużą dziewczynką", napisała Taylor. "#RHOBH urodziny - najlepsze przyjęcie urodzinowe w historii! Mój kochany Kennedy." Słodkie pstryknięcie pokazało blondynkę, całą dorosłą, pozującą z przyjacielem przed tym, co wyglądało jak choinka. Wyraźnie widać po wyglądzie i zmysłach modowych mamy, kołysząca się w białej koszulce i szykownym różowym futrzanym płaszczu, z długimi blond sukienkami zamoczonymi za ramionami. Ubranie połączyła z minimalistyczną biżuterią, w tym skomplikowanym naszyjnikiem ze złota gwiazdy i pasującymi do niego kolczykami z gwiazdami, z naturalnym makijażem i błyszczącymi różowymi ustami.

Pochodząca z Kansas tubylczyni zamieściła również swoje zdjęcie z bardzo młodym Kennedym. Autopilot pokazuje duet mamusia i córka w przerwie podczas kręcenia pierwszego sezonu The Real Housewives of Beverly Hills. "Kennedy był dzieckiem", napisała tweet, zabierając 559 000 zwolenników na spacer po alei pamięci. Mimo że opuściła program po trzech sezonach, Taylor pozostała ulubienicą fanów - a jej wierni zwolennicy uwielbiali zdjęcia przedstawiające transformację małego Kennedy'ego na przestrzeni lat. Taylor odpowiedziała na niektóre ze słodkich odpowiedzi, które otrzymała na zdjęciu. "Dziękuję bardzo - jest moim światem", podziękowała jednemu z fanów. "Ona jest [Kennedy'ego] niesamowita," Taylor odpowiedziała innej. Przyznała też, jak szybko minęła dekada. Kiedy jeden z użytkowników Twittera napisał: "Omg, jak ona już jest taka stara?!? "Jest piękna", Taylor odpowiedziała, "Kochanie, słyszę cię!"

Ostatni raz Kennedy pojawił się na RHOBH w trzecim sezonie, i wyrósł z centrum uwagi. Jej ojciec Russell Armstrong, inwestor, który był żonaty z mamą Taylor, popełnił samobójstwo w 2011 roku. Taylor złożył pozew o rozwód z Russellem 15 lipca 2011 r., powołując się na przemoc fizyczną i słowną - zmarł w następnym miesiącu. Pomimo traumy, której doświadczyła, Taylor powiedziała adwokatce Laury Wasser w swoim podcaście "Rozwód do bani!", że stara się zachować jego pamięć dla dobra swojej młodej córki. "Mój psychiatra powiedział jej, żeby dalej wychowywała swojego ojca, żeby nie myślała, że ludzie po prostu znikają - powiedziała Laurze w marcu 2019 roku. Powiedziałam: "Tęsknisz za tatusiem? A ona na to: "Nie. N-O." Czekała chwilę, a potem powiedziała: "Dlaczego miałabyś tęsknić za chłopcem, który ciągle na ciebie wrzeszczał?" Gwiazda rzeczywistości powiedziała: "Dzięki Bogu, że siedziała za mną, bo miałem łzy spływające mi po twarzy, czując, że lepiej ją chroniłem".

Ona jest dużą dziewczynką teraz #RHOBH urodziny-najlepsze przyjęcie urodzinowe w historii! moja miłość Kennedy pic.twitter.com/bvChPbIprA - Taylor Armstrong (@TaylorArmstrong) 30 stycznia 2020 r.

Taylor wyszła ponownie za mąż w 2014 roku, wiążąc węzeł z drugim mężem, adwokatem Johnem Bluherem. Była gwiazda rzeczywistości napisała również książkę zatytułowaną Ukrywanie się przed rzeczywistością: My Story of Love, Loss, and Finding the Courage Within. Taylor najwyraźniej wykonała niesamowitą pracę wychowując Kennedy'ego, a my jesteśmy tak szczęśliwi widząc, że duet matka-córka radzi sobie tak dobrze!