Blog

Kim Kardashian On Balancing Work & Motherhood: Kobiety 'Can Have It All'

Kim Kardashian jest zdecydowanie zapracowaną kobietą - z linią ubrań dla dorosłych i dzieci, mężem w trasie i nowym dzieckiem do wychowania. Jednak w nowym wywiadzie wyjaśniła, że jej mama, Kris Jenner, nauczyła ją żonglować tym wszystkim.

30 czerwca dyrektor generalny PepsiCo, Indra K. Nooyi, powiedziała publiczności, że nie wierzy, że kobiety mogą "mieć wszystko" - ale Kim Kardashian się z tym nie zgadza. Siedząc z Dzwoneczkiem Zamykającym CNBC 7 lipca, zwolniła się, mówiąc, że mocno wierzy, iż kobiety mogą być zarówno wspaniałymi matkami, jak i ciężkimi pracownikami - i że Kris Jenner nauczył ją i jej siostry właśnie tego.

Kim Kardashian: Jestem "Pracującą Mamą

"Dla mnie moja mama nauczyła nas, dziewczyny, że możemy mieć wszystko", powiedziała Kim na Dzwonie Zamykającym CNBC 7 lipca, gdy siedziała z Kourtney Kardashian i Khloe Kardashian. "Ciężko pracowała. Nauczyła nas, że jeśli ciężko pracujesz, to wszystko jest zdolne, priorytetyzacja, i myślę, że tak, może być ciężko. Po urodzeniu dziecka, wiele razy nie chciałam wstawać i pracować nad czymś, i chciałam być w domu z dzieckiem".

Na ten temat siostry zostały poproszone o wypowiedź Indry podczas Festiwalu Pomysłów w Aspen 30 czerwca:

Nie wydaje mi się, żeby kobiety mogły mieć wszystko. Po prostu tak nie sądzę. Udajemy, że mamy to wszystko. Udajemy, że możemy mieć to wszystko. Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od 34 lat. A my mamy dwie córki. I każdego dnia musisz podejmować decyzje, czy będziesz żoną, czy matką. I trzeba kooptować wiele osób, aby ci pomóc. Kooptowaliśmy nasze rodziny, by nam pomagały. Skrupulatnie planujemy nasze życie, żebyśmy mogli być godnymi rodzicami. Ale jeśli zapytasz nasze córki, nie jestem pewna, czy powiedzą, że byłam dobrą mamą. Nie jestem pewna.

Jednakże, Kim zdecydowanie się nie zgadza.

"Więc jeśli ktoś naprawdę czuje, że nie może zrobić tego wszystkiego, czuję, że to trochę zniechęcające powiedzieć, że nawet jeśli nie mogłabym i nie było to możliwe, starałabym się i starałabym się zrobić to wszystko jak najlepiej", powiedziała. A potem Kourtney, matka dwojga dzieci z innym w drodze, skuliła się.

"Myślę, że moją największą trudnością jako mamy było znalezienie równowagi między nimi, ale myślę, że jest to możliwe", powiedziała Kourtney, zanim Khloe dodała: "Nie ma sposobu na kutas do ciasteczek, jest to wszystko, co działa na twoje życie, twoją karierę i twoją rodzinę". Nie ma dwóch takich samych rodzin, nie ma dwóch takich samych pragnień. Myślę, że musisz znaleźć to, co najlepsze dla ciebie w twoim prywatnym domu."

- Emily Longeretta Follow @EmilyLongeretta

Więcej Kim Kardashian News:

    Kris Humphries: Kim Kardashian's Ex Signing z LA Clippers? Kim Kardashian Ujawnia dokładną wagę - 5 funtów mniej niż ciało pre-baby Północny Zachód: Czy Kim Kardashian pozwoli jej pojawić się na "KUWTK" w tym sezonie?