Blog

Ally Brooke zdradza, jak się trzyma po stracie 10 funtów. Na "DWTS": "It's Been Unreal

Ally Brooke ujawniła wszystkie sposoby na utrzymanie się w formie tiptopa w 2020 roku po zrzuceniu 10 funtów na "Dancing with the Stars"!

Werk it out girl! Ally Brooke, 26 lat, z dumą pochwaliła się tym, że straciła na wadze w wyniku całej aktywności fizycznej, która miała miejsce podczas jej pobytu na DWTS pod koniec 2019 roku. Była członkini zespołu Fifth Harmony mówiła o tym, jak trzyma 10 funtów na dystans podczas rozmowy z HollywoodLife i innymi reporterami na Warner Music Group Grammy Party w czwartek, 23 stycznia. "Właśnie dostałam trenera i przyjeżdżam na lato 2020!" powiedziała. "I oczywiście to jest mój cel mojej trasy koncertowej, być w najlepszej formie w moim życiu, tak bym mogła mieć wytrzymałość i wszystko. Jestem bardzo, bardzo podekscytowana. Nie mogę się doczekać. Wiele dobrych rzeczy, zawsze pracuję nad sobą i cieszę się jazdą. To było nierealne."

Pochodzący z Teksasu San Antonio był widziany w różnych seksownych strojach, które umiejętnie pokazują zmianę jej ciała doświadczoną po rywalizacji na DWTS. Na czerwonym dywanie i scenie na Miss Universe 2019 8 grudnia wyglądała absolutnie oszałamiająco. Oszołomiona w błyszczącej czarnej sukience, która miała tonę srebrnych ozdób przed zmianą na błyszcząco biały bandeau top & szerokonogie spodnie na jej show-stopping performance.

Trasa Ally's Time to Shine, która rozpoczyna się 6 marca w Chicago, to coś, z czego jest dumna do tego stopnia, że uznała program konkursu ABC reality za pomoc w przygotowaniu się do niego. "Jestem naprawdę bardzo podekscytowana, ponieważ czuję się jak Taniec z Gwiazdami przygotowany do następnego etapu mojego życia i mojej kariery, która jest moją główną trasą solową", zdradziła. "Zamierzam wziąć na warsztat wszystkie te doświadczenia taneczne, których się nauczyłam i które zdobyłam podczas występu i zastosować je w moim własnym show i uczynić je najlepszymi i uczynić je doświadczeniem, jakiego ludzie nigdy wcześniej nie widzieli. Będzie to mieszanie tańca z pasem i śpiewem, z moim sercem i wszystkim, co jest pomiędzy".

Mimo że Ally jest dumna z wagi, jaką straciła, nadal planuje pobłażać przedmiotom, których wszyscy często pragniemy. "Uwielbiam w Walentynki wypychać twarz makaronem, makaronem, chlebem, potem czerwonym winem", wyznała. "Muszę to mieć. A potem czekoladę. O mój Boże. Jak ciasto czekoladowe z lawy albo mus czekoladowy. Robię się głodna."