Blog

Jax Taylor wraca do fanów po tym, jak został oskarżony o okłamywanie Brittany Cartwright o klubie ze striptizem.

Jax Taylor oczekuje przeprosin od nienawistników, którzy twierdzą, że okłamał żonę Brittany Cartwright o swojej nocy w klubie ze striptizem podczas ostatniego odcinka "Vanderpump Rules". Zobacz jego ognistych tweetów na fanach, którzy zawołali go po tym odcinku!

Jax Taylor chce, aby krytycy zrozumieli swoje fakty, zanim wskażą na niego palcami, że uczęszczał do klubu ze striptizem podczas jego wieczoru kawalerskiego. Podczas wtorkowego nocnego odcinka [recap tutaj] Vanderpump Rules, kamery śledziły Jaxa do klubu ze striptizem w Miami i pokazywały go pojawiającego się, aby cieszyć się scenerią, która zawierała widok tancerzy topless. Fani argumentowali, że nie opowiedział swojej żonie Brittany Cartwright całej historii tego, co stało się w klubie ze striptizem.

"Mój szwagier kupił mi 3-minutowy taniec na kolanach, a ja byłem w klubie przez trzy godziny, więc oczywiście będą przecinać scenę, kiedy jedynym interesującym momentem były te 3 minuty", napisała 40-letnia gwiazda Bravo w tweecie w środę 29 stycznia.

W rzeczywistości, Jax powiedział, że to Bretania powiedziała mu, żeby poszedł do klubu ze striptizem i zaczął tańczyć na kolanach. Jedyną zasadą, jaką miała, było to, że Jax nie mógł chodzić do żadnych prywatnych pokoi, wyjaśnił.

"Widziałeś 30 sekundowy klip nocny, który trwał godziny i godziny, wiesz tylko to, co widziałeś, przestań osądzać sh-t masz zero pojęcia o czym mówisz, nie wiesz sh-t", napisał. "Jeśli oglądasz mecz piłkarski, a mecz był 7 niczym, cóż, kiedy następnego dnia podsumowują jeden ESPN, pokażą tylko przyłożenie, a nie inne nudne 4 godziny gry... to samo z Watch What Happens Live. Działa w ten sam sposób."

Brittany powiedziała mi, żebym dostał taniec na kolanach... powiedziała, że nie ma żadnych prywatnych pokoi... zróbcie swoje badania zanim spróbujecie być słodcy, bo teraz jesteście zablokowani. https://t.co/EpL32PK0LA - Jax (@mrjaxtaylor) 30 stycznia 2020 r.
Powiedziała chłopakom, żeby zabrali mnie do klubu ze striptizem na kolanach i zrobili cokolwiek, tylko żadnych prywatnych pokoi. A kiedy zobaczysz co się stanie w przyszłym tygodniu, będziesz miał nogę w ustach i oczekuję przeprosin. https://t.co/mWizBEKRgY - Jax (@mrjaxtaylor) 30 stycznia 2020 r.

Podczas gdy Brittany wcześniej aprobował Jaxa mającego striptizerki na swoim wieczorze kawalerskim, kiedy rozmawiał z Brittany po wieczorze chłopców, jego historia wydawała się mieć w niej kilka dziur.

"Poszliśmy wczoraj w nocy do klubu ze striptizem, czułam się tak niezręcznie, że nie mogłam się do niego dostać", powiedział Jax Brittany podczas odcinka 28 stycznia. "Byłem jedynym ze wszystkich facetów, którzy nie mieli obok mnie dziewczyny."

Mimo to, kamery uchwyciły trochę inną historię. Jax wydawał się cieszyć z dodania tancerzy topless i w pewnym momencie nawet żartował, że "zostawi Brittany dla jednej z tych dziewczyn dzisiaj wieczorem".

W międzyczasie, na jej wieczorze kawalerskim, Brittany miała załamanie po klubie w Miami, w którym imprezowała, na którym widniał napis "Don't Do It Brittany".

"Muszę to słyszeć każdego dnia, ludzie mówiący mi, że mnie nie lubią, że nie lubią Jaxa, że nie lubią nas razem", Brittany, która wybaczyła Jaxowi za zdradę z Costar Faith Stowers w przeszłości, powiedziała jak płakała podczas odcinka. "Więc ostatnią rzeczą, jakiej chciałam, to przyjść na moje wieczór kawalerski i wyjść na zewnątrz i napisać: "Nie rób tego, Brittany."

Pomimo wzlotów i upadków ich wieczorów kawalerskich i kawalerskich, Jax i Brittany zawiązali węzeł w Kentucky w czerwcu 2019. Ale, na pewno był to wiatr wydarzeń, który się tam dostał!