Blog

Amy Duggar, 33, Pokazuje 'Not Magazine Perfect' Post-Baby Body In Revealing Post - Zobacz zdjęcia

Amy Duggar w pełni objęła swoje ciało post-baby, umieszczając nietknięte obrazy na jej konto Instagram z okazji "wszystkich mam tam!".

Amy Duggar nosi swoje ciało dla wszystkich nowych mam tam na zewnątrz! Rzeczywistość osobowość TV, 33, wziął do jej Instagram na Jan 30, aby pokazać jej fanów tylko to, co jej post-baby ciało naprawdę wygląda, i dumnie napisał śmiały podpis, aby przejść wraz z niefiltrowanych, nietknięte obrazy. "Moje ciało nie jest doskonałym magazynem, ale to ja", Amy zaczęła podpisywać swój post, który zawierał cztery lustrzane jagody matki jednej. Twarz Amy bez makijażu pokazana tak jasno i przejmująco na zdjęciach, a jej przesłanie niosło w sobie uczucie, które wszyscy możemy mieć za sobą.

"Kiedy patrzę w lustro, widzę MOM", kontynuowała Amy. "I nie ma większego honoru, miłości czy błogosławieństwa!" Oczywiście, biorąc pod uwagę niesamowitą platformę Amy - w tym ponad 400 tysięcy zwolenników - wykorzystała ten posterunek jako okazję, by podnieść na duchu swoje koleżanki. "Wszystkim mamom, które walczą o swoją nową sylwetkę, oprócz zaakceptowania jej nowej postaci, przypomnij sobie każdą bliznę, brzuszek, rozstępy i zwiotczenie, które teraz stworzyłaś! Bądź z tego dumny!"

Amy, kontynuując swój opis, zauważyła wiele pozytywnego nastawienia do ciała i brania macierzyństwa dzień po dniu. "Twoje ciało jest potężne i uczyniło cię matką", mówiła dalej. "Zapomnij o społecznych standardach tego, co jest piękne! Jesteś zły, bądź cierpliwy i kochaj siebie." Przesłanie Amy zdobyło wiele miłości od jej zwolenników, którzy zostawili mnóstwo miłosnych komentarzy na jej stanowisku. Co więcej, fani byli pod wrażeniem słów Amy, zwłaszcza, że pochodziły one od pierwszej mamy!

Amy i jej mąż, Dillon King, powitali swoje pierwsze dziecko, syna o imieniu Daxton Ryan, 9 października. Małżeństwo pozytywnie przyjęło ich zdrowy pakiet radości, nazywając Daxtona "perfekcją". Fani są tak podekscytowani widząc, jak Amy nadal przyjmuje macierzyństwo. Wygląda na to, że ma niesamowity początek!