Blog

Victor Cruz Lovingly Grabs Karrueche Tran's Behind In PDA Instagram Video - Watch

Porozmawiajmy o byciu "offsides" z jakimś "nielegalnym kontaktem". W przypadku 'TMI PDA', była gwiazda NFL Victor Cruz miał rękę na tyłku Karrueche'a Trana i nie wstydził się publicznie czuć swoją dziewczynę.

Dobrze, że 32-letni Victor Cruz nie gra już dla nowojorskich Gigantów, ponieważ zostałby ukarany za "trzymanie", "nielegalne dotykanie" i/lub "niekwalifikującego się człowieka na polu" po złapaniu garści tyłka Karrueche'a Trana. Kae, 31 lat, była zajęta zakupami w KITH 1 sierpnia, kiedy jej mężczyzna najwyraźniej nie mógł się powstrzymać. Podziwiając swoją dziewczynę w lustrze, Vic popełnił "wykroczenie Strefy Neutralnej", podczas gdy "zboczył z kursu" swoją ręką. Jednak sądząc po uśmiechu na twarzy Kae - i sposobie, w jaki mrugnęła językiem - Victor nie zamierzał zostać uderzony "Niesportowym zachowaniem". Wydawało się, że go kopie!

Odkąd Victor zaczął spotykać się z gwiazdą Pazurów w 2017 roku, życie było wspaniałe dla obu tych osób. Kae nawet tak powiedziała. "To niesamowite myśleć, gdzie byłem cztery lata temu, gdzie jestem teraz, i to popycha mnie do chęci zrobienia więcej i stania się lepszym, a długoterminowym celem dla mnie jest działanie i wejście na duży ekran", powiedziała HollywoodLife EXCLUSIVELY w maju 2019 roku. Wspominając "cztery lata temu", rzucała jakiś nie tak subtelny cień na jej ex, Chris Brown, 30, z którym była, aż odkrył, że ojcował dziecko (Royalty Brown) z inną kobietą.

"Czuję się jakbym była tą różą, która wyrosła z betonu, to ten mały pączek, który zaczyna i wciąż rośnie," powiedziała Kae również HollywoodLife, "a ty dowiadujesz się, że świat jest twoją ostrygą i możesz nadal rosnąć, będąc skupioną i ciężką pracą!". Na pewno "kwitła" przez ostatnie cztery lata. Występuje w uznanym przez krytykę programie i ma mężczyznę, który dosłownie nie może trzymać od niej z daleka rąk. "Ona jest dla mnie najważniejsza", powiedział Victor w październiku 2018 roku, niemalże sugerując, że w najbliższej przyszłości pojawi się propozycja dla tych dwóch. "Bardzo ją kocham. Wciąż się rozwijamy i uczymy się o sobie nawzajem."

Chociaż nie zawsze było dla nich słońce i chwyty za tyłek. Chris nie zostawi Kae samej, nawet po 5 latach zakazu zbliżania się do Breezy w 2017. Chris najwyraźniej zostawił pasywno-agresywny komentarz pod zdjęciem Vic udostępnionym jego Instagramowi w czerwcu. "No shade boo, ALE PLEASE STYLE HIM. Wygląda na to, że robi zakupy u manekina i próbuje targować się z kierownikiem sprzedaży." Chris twierdził potem, że został zhakowany i ten cienisty komentarz nie wyszedł od niego.