Blog

Dua Lipa & Anwar Hadid Passionately Make-Out On Vacay In Miami

Dua Lipa i Anwar Hadid przywieźli swój pączątkujący romans na Miami Beach na koniec roku, aby się wyrwać! Wokalistka i modelka zostały zauważone pakowania na PDA podczas pobytu na basenie 30 grudnia, a my nie możemy mieć dość tej uroczej pary!

Dua Lipa i Anwar Hadid zamykają rok z PDA w Miami Beach! Wokalistka "Don't Start Now", 24, i modelka, 20, podzieliły się słodkim pocałunkiem podczas pobytu w Miami w poniedziałek, 30 grudnia, jak widać na nowych zdjęciach z ich wyjazdu pod koniec roku. Para zamknęła się na klucz, podczas gdy oni dzielili się pocałunkiem w słońce Florydy.

Zwycięzca nagrody Grammy pokazał swoją niesamowitą postać w bikini z leopardowym nadrukiem sznurka, podczas gdy ściskając się w jakimś R&R w luksusowej willi. W międzyczasie Anwar zrobił sobie tatuaże na ramieniu i nogach w ciemnobarwnych kąpielówkach. Do wybielającej się blondynki dołączyła grupa przyjaciół, którzy dzielili się zdjęciami i filmami wideo z nimi w sieci.

Dua wyglądała na wypoczętą i zrelaksowaną w Miami przed wielkim występem NYE. Wieczorem, podczas "Rockin' Eve" Dicka Clarka, Dua wystąpi na scenie. 15. doroczna uroczystość odbędzie się na żywo z Nowego Jorku w ramach obchodów Nowego Roku w nową dekadę, z wypełnionymi po brzegi imprezami i występami w Miami, Los Angeles i Nowym Orleanie. Występ Dua odbędzie się w LA, z Ciarą i innymi gośćmi muzycznymi, takimi jak Paula Abdul, Kelsea Ballerini, Blanco Brown, Dan + Shay, Green Day, Ava Max, Megan Thee Ogier, Salt-N-Pepa i SHAED.

Dua Lipa i Anwar Hadid podzielili się pocałunkiem podczas pobytu w Miami w poniedziałek, 30 grudnia 2019 roku. (Na zdjęciu: Robert O'Neil / SplashNews.com)

Dua Lipa pokazała ciało bikini w dwuczęściowym leopardzie w Miami w poniedziałek, 30 grudnia 2019 roku. (Kredyt fotograficzny: Robert O'Neil / SplashNews.com)

Dua i Anwar, młodszy brat Belli i Gigi Hadid, po raz pierwszy wywołali romantyczne pogłoski w czwarty lipcowy weekend, kiedy widziano ich jak pakują się na PDA na brytyjskim festiwalu muzycznym. Wcześniej Anwar umawiał się z aktorką Nicolą Peltz. Jak na ironię, Nicola poszła na randkę z byłym Dua, wokalistą Paulem Jasonem Kleinem z LANY. Ogłosiła jednak, że zerwali na tweeterze w lutym 2019 roku.