Blog

Lśniące pasma Michelle Obamy na inaugurację: Get The Look

Pierwsza Dama wyglądała piękniej niż kiedykolwiek, mając rozpuszczone włosy, prezentując swoje nowe grzywki na 57. inaugurację prezydencką 21 stycznia 2013 roku. Czy podobają Ci się jej włosy i makijaż? Odezwij się!

Michelle Obama, 49 lat, była perfekcyjna podczas zaprzysiężenia na drugą prezydencką inaugurację męża. Pierwsza Dama zadebiutowała nową grzywką na kilka dni przed wydarzeniem i tak dobrze nosi pełną grzywkę! Prezydent Obama wykorzystał pierwsze publiczne uwagi swojej drugiej kadencji, aby przemówić do tego, co nazwał "najważniejszym" wydarzeniem tego weekendu: szeroko komentowaną przez żonę nową fryzurą. "Uwielbiam jej grzywkę" - powiedział Obama na przyjęciu inauguracyjnym w National Building Museum. "Ona wygląda dobrze. Zawsze wygląda dobrze."

Pierwsza dama Michelle Obama zaprezentowała swoją nową fryzurę na zdjęciu z Białego Domu, które ukazało się w zeszły czwartek na jej 49. urodziny. Bangi Michelle były najgorętszym tematem uroczystości inauguracyjnych. O grzywce mówiło miasto - i świat. Jeśli kochasz smukłe kosmyki Michelle, spróbuj serum wygładzającego, takiego jak Motions Salon Pielęgnacji Włosów Marula Natural Therapy Hair i olejek do skalpów. Użyj kilku kropli na suche włosy i przeczesz je grzebieniem, aby nadać im niesamowity połysk.

Na oficjalnym zaprzysiężeniu 20 stycznia, pani Obama, ubrana w czarną sukienkę koktajlową z cekinami i prezentująca swoją nową fryzurę, również podała mężowi wyrazy uznania. "Pozwólcie, że powiem, że to był prawdziwy dreszczyk emocji patrzeć, jak ten przystojny, czarujący osobnik wyrasta na mężczyznę i prezydenta, którym jest", powiedziała, sięgając do twarzy prezydenta, z której tłum się śmiał. Chwaląc jego współczucie i odwagę, Michelle określiła prezydenta mianem "miłości swojego życia".

Publiczna ceremonia zaprzysiężenia odbędzie się na zachodnim froncie Kapitolu USA. Pierwsi uczestnicy przybędą o 9 rano przed ceremonią, która rozpoczyna się o 11:00. Myrlie Evers-Williams, wdowa po zabitym przywódcy praw obywatelskich Medgarze Evers, wygłosi apel, zanim Obama zostanie zaprzysiężony przez sędziego naczelnego Johna G. Robertsa.

-Jennifer Tzes

Więcej Michelle Obama Fashion & Beauty: