Blog

Fani Taylor Swift zauważyli, że nosi na sobie pierścień zaangażowania w filmie "Miss Americana" - patrz zdjęcie.

Czy Taylor Swift jest potajemnie zaręczona? Piosenkarka wywołała plotki po założeniu gigantycznego pierścionka z diamentami w swoim nowym dokumencie Netflix "Miss Americana".

Taylor Swift ma pogłoski, że młyn działa szaleje, po noszeniu diamentowego pierścionka na ręku zaręczynowym w nowym dokumencie Netflix "Miss Americana". Fani orlich oczu zauważyli 30-latkę z gigantycznym błyszczącym pierścieniem na jej lewej ręce palca pierścionka w nagraniu z filmu "Doc", który spadł na 31 stycznia. Taylor spotyka się ze swoim London Boy Joe Alwyn od trzech lat - ale czy ta para może być zaręczona? Taylor mówi Joe ona kocha go w pewnym momencie w dokumencie, a fani debatują, czy słynna para prywatna może być w dół ołtarza.

Masywny kamień został zauważony podczas sceny, w której Taylor mówi o przerwaniu swojego milczenia na temat polityki, a jej dezaprobata dla republikańskiej senator Tennessee - wybrała Marshę Blackburn. Po milczeniu w czasie wyborów w 2016 roku, w obawie, że zabranie głosu zepsuje jej karierę w sposób, w jaki zrobiła to Dixie Chicks, gdy zaprotestowali przeciwko George'owi W. Bushowi, Taylor wzrusza się, gdy rozmawia ze swoją matką, Andreą, jej ojcem, Scottem i dwoma innymi mężczyznami z jej zespołu. "Chcę być po prawej stronie historii", mówi, zanim podniesie lewą rękę i odsłoni diament na jej palcu pierścieniowym. Panna Amerykanka, reżyserka Lana Wilson, została zapytana o ten kamień podczas premiery na Sundance Film Festival, i pozostała nieugięta, "Whoa. Będę musiała wrócić do tej sceny", powiedziała InStyle. HollywoodLife zwróciło się do Taylor z prośbą o komentarz, ale w momencie publikacji nie otrzymało żadnej odpowiedzi.

Fani są podzieleni nad klipem, który pokazuje Taylor noszącą pierścień. Użytkownik Twittera @spooplord13 zamieścił screen-grab z dokumentu Netflix z napisem: "Czy to gips na dłoni, czy kładziesz papierowy pierścień tuż przed naszymi twarzami? Zaangażowany czy ranny kot? Rzeczy, które fandom musi wiedzieć", napisał fan. Niektóre Swifties biorą plotki z ziarnem soli. Użytkownik Twittera @jax_max żartował: "Prawdopodobnie będzie zaręczona, zamężna, rozwiedziona i będzie miała dwoje dzieci, zanim się dowiemy", nawiązując do notorycznie prywatnego życia osobistego Taylor. Inny użytkownik, @princessshaeroy, wątpi, że T-Swift jest rzeczywiście zaręczona, "Nie wierzę, że Taylor Swift jest zaręczona Myślę, że dałaby znać swoim fanom", napisał użytkownik na Twitterze.

@taylorswift13 jest to, że tynk na dłoni, czy kładziesz papierową obrączkę po prawej Infront naszych twarzy? Zaangażowany czy zranienie kota? Rzeczy, które fandom musi wiedzieć.#koty #TaylorSwift pic.twitter.com/aVuxZUdTQ4 - Evaaaah (@spooplord13) 25 stycznia 2020 r.

Chociaż w filmie nie ma wzmianki o zaręczynach, Taylor rzadko mówi o założeniu rodziny. "Jest część mnie, która czuje się jakbym miała 57 lat, ale jest część mnie, która zdecydowanie nie jest gotowa na posiadanie dzieci i na pewno nie jest gotowa na te wszystkie dorosłe rzeczy", mówi Taylor. "Nie mam jednak luksusu wymyślania takich rzeczy, ponieważ moje życie jest zaplanowane na dwa lata przed czasem". Dosłownie, za dwa miesiące, przyjdą do mnie z datami na następną trasę."

To jasne, że Taylor i Joe są w niezwykle szczęśliwym związku. Omawiając swój dramat w 2016 roku z Kanye Westem i Kim Kardashian, Taylor otwiera się na temat tego, jak zakochała się w brytyjskim aktorze. "Czułam się samotna, naprawdę zgorzkniała", wyjaśnia. "Czułam się trochę jak zranione zwierzę. Pomyślałem, że muszę wszystko zresetować. Musiałam zrekonstruować cały system przekonań dla mojej osobistej zdrowego rozsądku. Zakochałam się też w kimś, kto miał cudownie normalne, zrównoważone życie." Dodaje, że ona i Joe "zdecydowali razem", że ich związek będzie prywatny. "Mimo, że to było naprawdę straszne [czas], byłam szczęśliwa", tryska. "Ale nie byłam szczęśliwa w sposób, w jaki mnie szkolono, by być szczęśliwą. To było szczęście bez niczyjego wkładu. Byliśmy po prostu... szczęśliwi." Uwielbiamy patrzeć jak Taylor jest taka szczęśliwa i nie możemy się doczekać, aż dowiemy się, czy idzie do ołtarza ze swoim beau!