Blog

Savannah Guthrie's On-Air Wardrobe Malfunction: Nosi sukienkę do tyłu na "Today" - patrz zdjęcie

Na zmianę stroju Savannah Guthrie było już "za późno", gdy weszła na scenę "Today" i ujawniła swoim współpodkomisarzom, że nosiła swoją oszałamiającą sukienkę do tyłu!

Savannah Guthrie miała bardzo poniedziałkowy czwartek. Współprowadząca dziś, 48 lat, zanotowała swoje drobne faux pas garderoby przed nagraniem na żywo odcinka z 30 stycznia. Savannah wzięła na swoje osobiste konto Instagram i zamieściła na nim z bliska selfie, w którym błysnęła tagiem swojej sukienki. Dziennikarka nie wydawała się szczególnie rozbawiona jej wadliwym działaniem, mrucząc usta i wyglądając na wkurzoną samą sobą. "Załóż moją sukienkę od tyłu i za późno, żeby ją zmienić, więc teraz jestem jak ➡️," Savannah napisała zdjęcie. Ale nie tylko jej zwolennicy, z którymi Savannah dzieliła się swoim nieszczęściem.

Savannah dzieliła się swoim nieszczęściem nie tylko ze swoimi zwolennikami, ale także z innymi, z którymi dzieliła się swoim nieszczęściem. W trakcie rozmów ze swoimi współplemieńcami, Savannah podzieliła się tym, że miała czas do trzeciej nad ranem! "Może dlatego ubrałam się do tyłu", zapytała przy słynnym stole Today. "Byłem rozproszony! Wstałam od 3:30 oglądając mecz," powiedziała, w związku z turniejem tenisowym Australian Open. Savannah rzuciła swój znak na współgospodarzy, żartując, "Więc to się stało."

Na szczęście dla Savannah, już wcześniej miała sporo wpadek w telewizji na żywo, ale zawsze radzi sobie z tym z opanowaniem i gracją! W marcu 2018 roku gospodarz "Today" przygotowywał się do odcinka, kiedy jej mikrofon odebrał blip: "Oh s***, sorry guys!" Kiedy jej audio zostało wycięte, Savannah wzięła na swoje konto na Twitterze, aby nielegalnie przeprosić za błąd. "Sprawdzam, sprawdzam - czy to jest włączone? Chyba tak." Żartowała sobie po występie. "Tak mi przykro, chłopaki. Dzięki za bycie miłym i wyrozumiałym. I chyba dobrze, że nie noszę mikrofonu cały dzień. #ohdarn."

Nie mogliśmy nawet powiedzieć, że @savannahguthrie ma dziś rano sukienkę na tyłku! pic.twitter.com/zxtljDBKZg - TODAY (@TODAYshow) 30 stycznia 2020 r.

Na szczęście, Savannah jest zawsze wyśmienitą profesjonalistką, gdy reprezentuje dzisiaj! Nawet w czasie skandalu z Mattem Laurem - dotyczącego jego rzekomych nadużyć seksualnych z pracownikami NBC - Savannah i jej nowy współwłaściciel, Hoda, utrzymywali stalowy front przy stole Today. Niezawodny gospodarz, Savannah, zawsze utrzymuje swoją obecność na ekranie podczas pomyłki i jest więcej niż świetną żartownisią z siebie podczas popełniania błędu. Najwyraźniej nie ma nikogo takiego, jak Savannah, a fani będą się do niej zwracać po to, co jest dzisiaj, niezależnie od tego, co ma na sobie!