Blog

Halston Sage: 5 Things To Know About Actress, 26, Who's Rumored to Be Dating Zac Efron, 32

Zac Efron może mieć nową damę w swoim życiu! Podobno aktor spotyka się ze swoją byłą gwiazdą Halston Sage i mamy pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o tej młodej gwiazdorze.

Zac Efron może być poza rynkiem! Aktor, 32 lata, zwrócił uwagę na nową kobietę po rozstaniu z Sarah Bro po niespełna roku randki. Ale urocze serce Zaca jest szybko naprawiane przez Halstona Sage'a! Halston, sama aktorka, może być znajomą twarzą dla niektórych zagorzałych fanów Zaca i to z bardzo dobrego powodu. Oto pięć rzeczy, które powinieneś wiedzieć o tej początkującej, młodej gwieździe!

1) Zaczęła występować jako nastolatka. Pierwsza nagroda Halston na ekranie pojawiła się w 2011 roku wraz z odcinkiem serialu Victorious. Halston wciela się w postać Sadie w pierwszym odcinku drugiego sezonu, zatytułowanym "Beggin' On You Knees."

2) Halston i Zac znają się od prawie 6 lat. Potencjalna para po raz pierwszy spotkała się na planie filmu "Sąsiedzi" z 2014 roku, gdzie Zac portretuje bratnią gwiazdę Teddy'ego Sandersa naprzeciwko Setha Rogena i Rose Byrne'a Maca i Kelly Radner. W filmie Halston wcielił się w rolę Brooke, która tak się składa, że jest chłopakiem Teddy'ego w filmie! W czasie, gdy promowali ten film, Zac i Halston byli właściwie uważani za przedmiot.

3) Halston pracował z kilkoma dużymi nazwiskami w przemyśle rozrywkowym. Ze względu na swoje zasługi, Halston miała okazję pracować z gwiazdami światowego formatu, takimi jak Mindy Kaling (Late Night), Jennifer Lawrence (X-Men: Dark Phoenix) i Cara Delevingne (Paper Towns), między innymi!

4) Zanim zaczęła grać, Halston uwielbiał jazdę konną. W lipcu 2013 roku, w poczcie Instagram, tubylca z Los Angeles podzielił się, że "dorastała na koniach". Kiedy robiła sesję zdjęciową dla Abercrombie, gdzie musiała wracać w siodle, było to naprawdę idealne dopasowanie i łatwa praca!

5) Obecnie jest na wystawie Prodigal Son. W serialu FOX, Halston gra Ainsley Whitly, reporterkę telewizyjną, która jest młodą siostrą głównego bohatera, Malcolma (Tom Payne). Halston jest regularnym bohaterem serialu, który można zobaczyć na własne oczy w poniedziałkowe wieczory o 21:00 na FOXie!