Blog

Adam Sandler wzbudza oburzenie, dotykając kolana Claire Foy podczas wywiadu - wideo

Adam Sandler i Claire Foy pojawili się 27 października na 'The Graham Norton Show' i ich spotkanie sprawiło, że niektórzy fani poczuli się bardzo niekomfortowo - w imieniu Claire, czyli po tym, jak wielokrotnie dotykał jej kolana.

Niektórzy fani myśleli, że Adam Sandler, 51 lat, był trochę za blisko, aby pocieszyć Claire Foy, 33 lata, podczas brytyjskiego talk show 27 października. Adam był krytykowany przez fanów na Twitterze za wielokrotne dotykanie kolana gwiazdy korony podczas wywiadu, co sprawiło, że Claire wyglądała nieprzyjemnie. Wygląda na to, że w pewnym momencie próbuje odeprzeć mu rękę. Ale Adam, najwyraźniej nie zauważając dyskomfortu Claire z sytuacji, stawia go z powrotem. Cała sprawa jest super niezręczna do oglądania, bo nie wygląda na to, żeby Adam, żonaty ojciec dwójki dzieci, wiedział, że denerwuje Claire.

58-letnia Emma Thompson, która również była gościem tamtego dnia i jest współwykonawczynią Adama w nowym filmie Netflix The Meyerwitz Stories, pojawiła się, by zauważyć niezręczną sytuację, jaka miała miejsce przed nią. Brytyjska aktorka, która wypowiadała się przez cały niedawny ciąg oskarżeń o molestowanie seksualne i napaści na 65-letniego, zhańbionego potentata filmowego, Harveya Weinsteina, wygląda na to, że podczas wywiadu razi Adama dezaprobatą. Nazwała Harveya "drapieżnikiem" i zauważyła, że jego zachowanie jest "endemiczne" w Hollywood. Sprawy stały się jeszcze bardziej niezręczne, kiedy dotknął nogi Emmy. Yikes. Kliknij tutaj, żeby zobaczyć zdjęcia aktorek, które pracowały z Harveyem.

Kilku widzów pojawiło się na Twitterze, aby skomentować tę dziwną sytuację. "Adam Sandler dotykając kolana Claire Foy bez powodu, ona odłożyła jego rękę do tyłu, on robi to ponownie, ona spojrzała słusznie p***** off," jeden tweeted. "Czułem się bardzo niekomfortowo oglądając, jak Adam wielokrotnie wkłada niechcianą rękę na kolano Claire Foy", napisał inny. HollywoodLife.com zwróciło się do przedstawicieli zarówno Claire jak i Adama o komentarz. Publicysta Adama zauważył, że zrobił to jako "przyjacielski gest", podobny do tego, jak współpracował z gwiazdą Dustinem Hoffmanem podczas ostatniego występu w Tonight Show. Reprezentantka Claire powiedziała nam, że aktorka nie wierzy, że gest Adama nic nie znaczył. Kliknij tutaj, żeby zobaczyć ten klip.

HollywoodLifers, co sądzisz o zachowaniu Adama? Czy to było niestosowne? Daj nam znać poniżej!