Blog

Donald & Melania Trump Meet The Queen & Kate Middleton w Buckingham Palace Na przyjęcie NATO

Donald Trump i Melania Trump spotkali się z rodziną królewską, w tym z królową Elżbietą, księciem Karolem i Kate Middleton, gdy 3 grudnia szczęśliwie uczestniczyli w przyjęciu NATO w Londynie.

Donald Trump, lat 73, i żona Melania Trump, lat 49, uśmiechnęli się podczas dwóch imprez z udziałem królów 3 grudnia, a przyciągające wzrok zdjęcia pokazują, jak przyjemna jest ich współpraca. Prezydent i pierwsza dama najpierw poszli na herbatę z księciem Karolem, 71 lat, i jego żoną Camillą, 72 lata, do Clarence House w Londynie wcześniej w ciągu dnia, a następnie pojawili się w Buckingham Palace na przyjęciu NATO tej samej nocy, gdzie spotkali się z królową Elżbietą, 93 lata, oraz Kate Middleton, 37 lat. Mąż Kate, książę William, lat 37, nie uczestniczył w tym wydarzeniu z powodu nieobecności na Bliskim Wschodzie, a książę Harry, lat 35, i jego żona Meghan Markle, lat 38, są obecnie na sześciotygodniowej przerwie od królewskiego zobowiązania.

Na przyjęciu, przywódcy okazali się świetnie się bawić, ponieważ cieszyli się z dyskusji i śmiechu między nimi. Donald miał na sobie klasyczny ciemnoniebieski garnitur, białą koszulę i niebieski krawat, na imprezie, a Melania wyglądała olśniewająco w żółtym płaszczu Valentino i na piętach fuksji. Charles zdecydował się na garnitur w kolorze granatowej prążki, a Camilla wyglądała uroczo w czerwonej sukience, podczas gdy królowa miała na sobie wzorzystą, ciemnozieloną spódnicę, a Kate założyła szmaragdową sukienkę z długimi rękawami.

Imponująca uroczystość, która zgromadziła amerykańskie i brytyjskie postacie, odbyła się z okazji 70. rocznicy NATO, międzyrządowego sojuszu wojskowego pomiędzy 29 krajami Ameryki Północnej i Europy. Wśród innych znamienitych osób, które wzięły udział w przyjęciu znaleźli się prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan, kanclerz Niemiec Angela Merkel, premier Holandii Mark Rutte oraz premier Kanady Justin Trudeau.

Oprócz pozdrowienia i rozmów podczas tego wydarzenia, wszyscy przywódcy państw sojuszu NATO pozowali razem do zdjęcia z królową, co pomogło pokazać się z tej pamiętnej okazji.