Blog

Lola Consuelos, 18 lat, Belts Out Stunning Rendition of 'Jealous' & Mama Kelly Ripa jest taka dumna.

Lola Consuelos uwolniła swój śpiewny głos po raz pierwszy w teledysku na Instagram 18 grudnia! 18-letnia córka Kelly Ripa zaśpiewała na fortepianie "Zazdrosną" Labrintha, a my jesteśmy zazdrośni o jej niesamowity głos!

Lola Consuelos ma imponujący zestaw fajek! 18-letnia córka gospodarza talk show Kelly Ripa pokazała swój niesamowity śpiewny głos w środę wieczorem w dwuczęściowym teledysku, śpiewając "Zazdrosny" Labrintha. - Po raz pierwszy podzieliła się swoim głosem online. Lola właśnie niedawno zmieniła swoje konto Instagram na publiczne w październiku.

Studiujący muzykę świeżo upieczony student New York University po raz pierwszy zadebiutował również na fortepianie. Czarno-biały klip nie pokazał zbyt wiele z samej Loli, ponieważ jej ramię było jedyną widoczną częścią. Post wideo podpisała czarnym sercem emoji.

Jej mama, alias, jedna z jej największych fanów, tryskała nad córką, pisząc: "You are gifted ♥️♥️♥️♥️♥⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️", Kelly w komentarzu. W międzyczasie tata Mark Consuelos dodał w osobnym komentarzu zabójcze serce emojis.

Do uroczystości rodzinnej dołączył młodszy brat Loli, Joaquin, który skomentował: "Wow!!! Najlepszy głos jaki kiedykolwiek słyszałem", na który odpowiedziała, "@joaquinconsuelos dziękuje Quino! ”

Inne celebryci chwalili Lolę w komentarzach, w tym Mark's Riverdale Costar Camila Mendes, która napisała: "Dziewczyna?". Andy Cohen, bliski przyjaciel Kelly'ego, dodał, "PIĘKNA!"

To nie jest pierwszy raz, kiedy Kelly rzuciła się na swoją jedyną córkę w mediach społecznościowych. We wrześniu, gospodarz świętował National Daughter Day z rzuconym postem na cześć Loli.

"Jestem najszczęśliwsza, że nazywam cię moją", Kelly napisała słodkie zdjęcie z Lolą.

Jeszcze niecałe dwa tygodnie temu duet córki matki wyszedł razem na czerwony dywan. Kelly przyprowadziła Lolę na randkę do CNN Heroes: Impreza All-Star Tribute, którą współorganizowała ze swoim wieloletnim przyjacielem, Andersonem Cooperem, 8 grudnia. Kelly błyszczała w czarnej sukience z długim rękawem, a Lola oszołomiła się jedwabnym granatowym numerem.