Blog

Robert Pattinson: Zobacz jego parowy pocałunek z 'Mapą do gwiazd' Co-Star - Watch

Parny! W nowym zwiastunie swojego najnowszego filmu "Mapa do gwiazd" Robert Pattinson sprawia, że każda dziewczyna jest zazdrosna, dzieląc się namiętnym i intensywnym pocałunkiem z jego współgwiazdą, Mią Wasikowską. Obejrzyjcie seksowny zwiastun na dole!

Robert Pattinson, 28 lat, nigdy nie wyglądał lepiej! W nowym zwiastunie swojego nadchodzącego filmu, Map to the Stars, obok Mii Wasikowskiej, 24 lata i Julianne Moore, 53 lata, pokazuje mnóstwo PDA z Mią, w tym jeden super gorący i parny pocałunek!

Robert Pattinson Mia Wasikowska Pocałunek

W zwiastunie nowego filmu Davida Cronenberga przedstawiamy Jerome'a Fontanę (Roba), który pracuje jako kierowca limuzyny dla rodziny kierowanej sławą. W nowym klipie poznaje on i zaprzyjaźnia się z Agathą Weiss (Mia), piromanką, a obie dzielą się gorącym i parnym pocałunkiem, w którym Rob jest na niej!

Zwiastun otwiera Julianne, która gra aktorkę Havanę Segrand, która desperacko chce przerobić film, w którym wystąpiła jej matka, zmarła gwiazda filmowa. Jednak w scenie otwierającej film można ją zobaczyć, jak medytuje i płacze, słuchając poczty głosowej, która informuje ją, że rola poszła do kogoś innego.

Jej otoczenie zen szybko się rozpada, kiedy rzuca komórką i zaczyna niekontrolowanie krzyczeć.

Później w klipie pokazano Hawanę, która zatrudnia Agatę jako swojego osobistego asystenta i opisuje ją jako "oszpeconą, spaloną w ogniu na twarzy". - Nieładnie!

Wszystko się zmienia, a my przyglądamy się bliżej przyjaźni Jerome'a i Agaty, która pozornie rozwija się w coś więcej. Te dwie osoby są pokazane z pewnymi wypełnionymi napięciami momentami, po których następuje super seksowny pocałunek!

Najwyraźniej ten film jest o czymś więcej niż tylko o sławie szukającej rodziny i romansu. W pewnym momencie postać Julianne wydaje się być nawiedzona przez jej zmarłą matkę, która zginęła w pożarze. W jednej intensywnej scenie wyobraża sobie nawet, że widzi swoją matkę stojącą w wannie w białej sukience i mówiącą: "Chcesz tę rolę, ale jej nie dostaniesz".

DailyMail donosi, że Julianne powiedziała wcześniej o filmie podczas konferencji prasowej: "Nie chodzi tylko o kulturę celebrytów, ale o dążenie do sławy za wszelką cenę".

Scena seksualna Roberta Pattinsona w 'Mapie do gwiazd'.

Przygotuj się na dużo więcej Roba! Jak wcześniej informował HollywoodLife.com, nie tylko spotyka się z Mią, ale faktycznie uprawia seks z postacią Julianne Moore!

Porozmawiajmy o skomplikowanym trójkącie miłosnym. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, jak to wszystko rozegra się w filmie, w którym występują także gwiazdy, John Cusack i Olivia William, kiedy 27 września zadebiutuje w USA na New York Film Festival.

Co o tym myślisz, HollywoodLifers? Idziecie zobaczyć "Mapę do gwiazd"?

- Caitlin Beck

Więcej Robert Pattinson News:

    Robert Pattinson w sprawie Kristen Stewart: "It's Normal" To Cheat Zac Efron & Robert Pattinson's Night Out: Inside Their Bromance Robert Pattinson: Jak Kristen Stewart pomogła mu dostać rolę w "Idol's Eye"?