Blog

Amber Rose & Blac Chyna Rekindle Friendship Over A year After Dramatic Falling Out

29 stycznia Amber Rose udała się do Instagramu, aby zademonstrować Amber Rose (i jej ciału!) zdjęcie i podpis, udowadniając, że ich przyjaźń wróciła na właściwe tory.

Wygląda na to, że między Amber Rose, lat 36, a Blac Chyna, lat 31, wszystko jest dobrze! Po ponad roku, w którym nie widziano ich razem, Amber udała się do portali społecznościowych, aby zamieścić zdjęcie i wsparcie dla Blac i jej niesamowitego ciała. W poście, dolny tył Blac, który jest pełen tatuaży, można zobaczyć, jak leży na białym prześcieradle przed i po tym, co było zabiegiem w The Tox, firmie zlokalizowanej zarówno w Los Angeles, jak i Nowym Jorku, która specjalizuje się w "technice Tox", która jest "unikalną mieszanką masażu, który detoksykuje ciało i umysł", jak podają na swojej stronie internetowej. "Wow, spójrz na ciało mojej Dziewczyny Chyny od pójścia do @thetoxla @thetoxnyc!!!"! Nie mogę się doczekać mojej kuracji! ❤️," Napis Amber na zdjęciach, które pierwotnie zostały umieszczone na Instagramie Blaca, czytaj.

Kiedy już zamieściła ten rodzaj shout-out, Blac nie potrzebował dużo czasu, żeby odpowiedzieć z trzema emojisiami serca w sekcji komentarzy. Fani również zwrócił uwagę i odpowiedział z podekscytowaniem nad ich pojednania. "Cieszę się, że znów jesteście przyjaciółmi!" przeczytał jeden komentarz. "Yay y'all posting each other again ❤️," czytaj dalej. "Tak się cieszę, że znów jesteście cool! Trzeci fan napisał.

Niespodziewane wsparcie Amber i Blaca dla siebie nawzajem przez media społecznościowe pojawiło się po tym, jak przestali być przyjaciółmi gdzieś pomiędzy sierpniem a październikiem 2018. Fani zauważyli, że panie, które były blisko, zanim Blac umawiał się z dobrym pączkiem Amber Tyga, rozeszły się, gdy Blaca nie widziano na dorocznym "SlutWalk" Amber 6 października 2018 roku. Ponieważ Blac była znana z tego, że uczestniczyła we wszystkich imprezach Amber od 2011 roku, jej nieobecność zdecydowanie wskazywała, że coś jest nie tak między nimi.

Poprzednie źródło mówiło nam również, że Amber został zraniony przez Blaca, który nie pojawił się na tym ważnym wydarzeniu. "Jednym z największych dni w roku dla Amber jest jej "SlutWalk". Uważa, że to bardzo ważne, aby założyć i doceniać całe wsparcie, które otrzymuje od swoich fanów, sponsorów i przyjaciół, więc posiadanie rowu Chyny było wielkim policzkiem w twarz", źródło EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife krótko po spacerze, który ma na celu zakończenie kultury gwałtu, w tym roku. "Była bardzo rozczarowana, że Chyna się nie pojawiła."

Ponieważ Amber promowała również pojawienie się Blaca na spacerze z wyprzedzeniem, to doprowadziło ją do szaleństwa. "Trudno będzie wybaczyć Chynie za to, Amber jest szalona", wyjaśniło źródło. "To było po prostu bardzo niegrzeczne, że Chyna się nie pojawiła, szczególnie, że nie miała dobrej wymówki, by nie pojawić się na pierwszym miejscu."

Cieszymy się, że ci dwaj rozpracowali swoje problemy i wrócili do bycia przyjaciółmi!