Blog

Kathy Griffin ujawnia zaskakującą radę Kris Jenner dała jej po triumfie zdjęcie Went Viral

Przejażdżka Kathy Griffin lub zginięcie wydaje się być Krisa Jennera. Mama była tam dla komika, gdy jej kontrowersyjne zdjęcie Donalda Trumpa wywołało publiczny luz.

Wygląda na to, że Kathy Griffin, 57 lat, ma prawdziwego przyjaciela w Krisa Jennera, 62 lata. Prawie rok po tym, jak komik wywołał kontrowersję za pozowanie z podrobioną, zakrwawioną, pozbawioną głowy głową Donalda Trumpa, mówi ona o luzie, z jakim się spotkała. A podczas występu w The Wendy Williams Show, który odbędzie się 2 maja, Kathy zdradza, kim były jej prawdziwe przyjaciółki w potrzebie. Kiedy inne słynne BFF-y zrzucały ją jak gorącego ziemniaka, była tam dla niej mamusia Keeping Up With the Kardashians - fizycznie, udzielając moralnego wsparcia i zaskakujących rad.

W nagraniu wywiadu z 53-letnią Wendy Williams Kathy zdradza, że kiedy wybuchł skandal, jadła kolację w swoim domu z 60-letnią Melanie Griffith i Krisem. Mówi: "Zaplanowaliśmy kolację na około miesiąc, ale pomyślałem, że idealna para dziewczyn, która chciałaby mnie przekonać do tego wieczoru". Bo byłem wrakiem. Śmiałam się, płakałam, próbowałam coś wymyślić. A ja myślałem, że Kris Jenner wszystko przeszedł." Naśladując Krisa, Kathy zdradza to, co powiedziała jej mama, mówiąc: "A ona je i jest jak, 'Przeproś'. Po prostu przepraszam, nasza rodzina robi to cały czas. Następnie, zauważając, że Kris wie, jak wygenerować dolara, Kathy mówi Wendy, "Wiesz, ona jest cha-ching, cha-ching. Myśląc o następnym..."

Martwa twarz Wendy jest bezcenna - zwłaszcza, że wydaje się trzaskać Kardashianami, Jennerami i Westami każdego dnia! W każdym razie, wracając do historii. Kathy ujawnia to, co powiedziała jej Melanie, mówiąc: "Melanie's mówi: 'Powinieneś był zrobić Mike Pence!' Ona była przeciwieństwem..."

Między nimi, Melanie i Kris zaoferowali Kathy wsparcie, którego potrzebowała w jednym z najniższych momentów. Komik mówi, "Więc to był yin i yang. Ale oni pomogli mi przetrwać to, co było trudne kilka dni. Jakby naprawdę." Dobre dla nich!