Blog

Tamra Judge Unfollows Shannon Beador i wielu innych po ogłoszeniu odlotu "RHOC".

Amigasa już nie ma? Tamra Judge rozwinęła Shannon Beador na Instagramie po ujawnieniu jej szokującego wyjścia z 'RHOC'.

Nie ma podwójnego kranu dla ciebie! Tamra Judge, lat 52, pojawiła się na społecznej czystce mediów, ponieważ obecnie nie podąża za swoim wieloletnim kumplem Shannon Beador, lat 55, na Instagram od niedzieli, 26 stycznia. Dzieje się tak po tym, jak matka czwórki złamała zaskakującą wiadomość, że opuszcza RHOC po tym, jak przez 12 sezonów była jej główną częścią. Shannon nie była jedyną osobą związaną z popularną serią Bravo, którą Tamra rozwijała. Inne to Andy Cohen, 50, RHOC newbie Braunwyn Windham-Burke, 42, Gina Kirschenheiter, 35, a nawet oficjalne konto IG sieci. Nadal jednak podąża za dwoma osobami, które są uważane za legendarne w serialu reality: Vicki Gunvalson, 57 lat, która ujawniła, że opuszcza program w piątek 24 stycznia, oraz była kostiumowa Heather Dubrow, 51 lat.

"To było dzikie 12 lat. Ale nadszedł czas, żebym ruszył dalej. Przykro mi, że muszę iść, ale jestem bardzo podekscytowana swoją przyszłością", ujawniła właścicielka Cut Fitness na Instagramie w sobotę 26 stycznia, obok jej zdjęcia z mężem Eddie'm Judge, 46 lat. Shannon nadal zostawiła dla niej słodką wiadomość w dziale komentarzy niezależnie od Tamry rozwijając ją, pisząc: "Zawsze będziesz moją podróżą lub umrzesz, siostrą duszy i przyjacielem na całe życie. Kocham cię!" Ich koleżanka Amiga Vicki napisała również miłe słowa dla swojego ukochanego kumpla. "Dzieliliśmy razem tak wiele wspaniałych i nie tak wspaniałych czasów i to była przejażdżka naszego życia. Thelma i Louise... teraz gdzie chcesz jechać?!"

Porozmawiajmy o jednym-dwóch ciosach. Fani RHOC zostali oszukani, kiedy sama "OG of the OC" ogłosiła swój wyjazd. "Vicki została poinformowana, że nie wróci na pełny etat, więc sieć zgodziła się pozwolić jej odejść na swoich warunkach z szacunku dla niej", wtajemniczony rozlał się na HollywoodLife EXCLUSIVELY w sobotę, 25 stycznia.

Zobacz ten post na Instagram Szczęśliwego Nowego Roku #2020 na pewno będziemy spać o 22:00. Stanowisko dzielone przez Tamra Judge (@tamrajudge) w dniu 31 grudnia 2019 o 19:19 PST

"Sieć wiedziała, że Vicki będzie się starać, więc chciała dać jej znać przed podjęciem ostatecznych decyzji o castingu dla wszystkich innych w przyszłym sezonie. Rozmawiała z Andym przed zamieszczeniem w mediach społecznościowych. Vicki jest smutna, ale rozumie, że to jest biznes i wydaje się, że nie może się doczekać swojego podcastu" - kontynuowali.